.

3543113 3.7 V 2200mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за китайски клонинги Goophone 5.5 6plus I6 6SPLUS phone 3545113 3046110

3543113 3.7 V 2200mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за китайски клонинги Goophone 5.5 6plus I6 6SPLUS phone 3545113 3046110

BGN 14.38

Сума
Налично за поръчка


Модел : ЕЛ - 3543113
Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 2)x Length(± 3)(mm)
3.5×43×113
Номиналниот Напон : 3.7 V
Капацитет : 2200m Ah±5%
Околу Тежина : 25g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 1 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.
ние не сме одговорни за undelivered адреса. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа. Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.
Следново е превозот време референца за некои земји.
САД/Канада/Австралија околу 15 работни дена
Западна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија) околу 15 работни дена
Франција, Шпанија околу 15 работни дена
Италија околу 21 дена
Јужна Америка со околу 28 дена
Врати се прифатливи во рок од 14 дена по купувачот примените објектот.
Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.
Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите во ваша корист.

Всичко за продукта

Размер:
Prismatic
Тип:
Литиево-полимерна
Номер На Модела:
Три милиона и петстотин четиридесет и три хиляди сто и тринадесет
търговска марка:
Easylander
Номинална Мощност:
1351-2199mAh
Тип Набиране:
Само Батерии
Номер На Батерията:
1бр
Номинална Мощност:
2200MAH
използвайте за:
I6 6S
Свойства На Батерията:
Марка оригинала
Функция:
Акумулаторна батерия
Съединител:
3-тел без съединител