.

В 1.2 на 1000 mah 7 нисък саморазряд NiMH батерия акумулаторна батерия електрическа четка за зъби малък пудинг, акумулаторна литиево-йонна Cel

В 1.2 на 1000 mah 7 нисък саморазряд NiMH батерия акумулаторна батерия електрическа четка за зъби малък пудинг, акумулаторна литиево-йонна Cel

52.00
BGN 38.00 -27 %

Сума
Налично за поръчка

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да. 2. Батерии Напон 3.7 V-4.2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас. 3. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас. Карактеристики : 1. 100% сосема нов. 2. Висок квалитет и со висок капацитет. 3. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето. 4. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. Апликации 1. Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. 2. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди.
Златен партнер на никел водород батеријата Повеќе бебе Мултифункционален напон и струја тестер повеќенаменски тестер на напон No. 2, 5, 7 9 V копчето батеријата Промоција цена : $10 Батеријата конвертор адаптер цилиндар конверзија Бр. пет да се сврти број 5 за да D АА 2 AA да D Промоција цена : $4.50 Батеријата конвертор адаптер тапан конверзија број два до Број 5 се претвори No. 2 АА C АА да се В Промоција цена : $5.80 Во јадрото на цилиндрични батеријата полето на заштита на животната средина пластична кутија содржи 2/4 честички АА /ААА Нема. пет Бр. седум батеријата Промоција цена : $1.50 Магнет главата electronickelling магнет рамен батерија е погодна за батеријата да се совет рамна глава Промоција цена : $0.50 За PISEN За PISEN 5 држачи за полнење Ruyi заболување 7 9 V 67 F6 48 F6 Ni МЗ / Ni Cd Промоција цена : $32.98 [во] специјални понуди 5 АА мини полнење Youli Број 7 ААА Ni МЗ Ni Cd батерија полнач мали моменталната Промоција цена : $8 ПВЦ топлина shrinkable цевка пластични се намали филм литиум батерија пакување филм сина батеријата обвивка изолација кожа 1 ориз Промоција цена : $2.80
[Посебно] во core 1.2 V Ni МЗ 3.7 V литиум литиум железо 3.2 V универзален полнач десет слот независни Hunchong со 5 V излез $468 [] во 6 посебни основни ритам никел метал hydride никел кадмиум интелигентни полначот Број 5 АА 7 AAA батерии Hunchong пак светла и да престане било $25 [Посебно] во јадрото универзален полнач 1.2 V Ni MH 3.7 V литиум јонска полимер литиум железо батеријата четири слот Hunchong 3.2 V $58 [Посебно] во 1.2 V Ni МЗ 3.6 V литиум јонска полимер течен кристал 3.7 V универзален полнач Hunchong автоматско активирање $118 [Посебно] вистински SKYRC B6 литиум батерија интелигентни полнење рамнотежа олово-киселина NIMH Ni Cad интелигентни полначот со адаптер $198 ]4 3000m Ah [ex gratia Zhongshun Број 5 АА тип Ni МЗ батерија 1 За PISEN дигитални Ruyi бесплатно Т-MC008 $46.80 [1000m Ah] во ex gratia 1.2 V Број 7 /AAA Ni МЗ батерија полнач Мини Youli пакет $19.78 [Посебно] во core 1.2 V Ni МЗ 3.7 V литиум јонска полимер двојно слот независни Hunchong универзален полнач со 5 V излез $48
[Посебно] во јадрото ZH 2 P 1.5 plug жица приклучок со жица терминал приклучок за поддршка на седиштето машки терминал $0.50 [] [], заедно со специјална понуда посебна линија plug Tamiya Tamiya терминал батеријата модел машки терминал $1 [Посебно] во јадрото 5mm куршум изолација жици штекер женски терминал ладно притискање на крајот бакар носот пролет 10 цена $3 [Посебно] 3.

Всичко за продукта

Акумулаторна батерия:
ДА
Пакет:
ДА
Воспользуйся:
MP3 / MP4 плейър
Номер На Модела:
полимерна батерия
Тип:
Стандартна Батерия
търговска марка:
йорваты
Характеристика:
Акумулаторна Батерия
Напрежение:
3.7V
Състояние:
100% чисто нов
Брой:
1бр
Място на произход на стоките:
Китай
Защита:
печатна платка
Обувки за обслужващия персонал:
Гаранция магазин