.

В 80mAh 601419601520 малък БЛА играчка самолет 3.7 V полимерна батерия захранване Акумулаторна литиево-йонна елемент

В 80mAh 601419601520 малък БЛА играчка самолет 3.7 V полимерна батерия захранване Акумулаторна литиево-йонна елемент

17.28
BGN 13.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да. 2. Батерии Напон 3.7 V-4.2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас. 3. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас. Карактеристики : 1. 100% сосема нов. 2. Висок квалитет и со висок капацитет. 3. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето. 4. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. Апликации 1. Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. 2. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди.
Моќност тип на литиум полимер батерија Повеќе бебе 35 C 1000m Ah 803048853048 Промоција цена : $16.80 800m Ah 802540752540 Промоција цена : $25.80 15 C 200m Ah 502030 Промоција цена : $7.80 25 C 200m Ah 602025 Промоција цена : $12.60 10 C 20m Ah 231212301212 Промоција цена : $7.80 80m Ah 601419601520 Промоција цена : $6.24 150m Ah 501135501035 Промоција цена : $5.60 180m Ah 501142501040 Промоција цена : $7
Топла 500m Ah |551760 $12.60 Топла 40 C |500m Ah 802040 $12 Топла |700m Ah 503048 $16.20 Топла 30 C |500m Ah 802035 $8.88 Топла продажба |1300m Ah 25 C 803063803060 $19 Топла |4000m Ah 7842122 $34.40 Топла |600m Ah 701855 $12.60 Топла |500m Ah 701855 $11.20
12 V ТОПЛА|3000m Ah 803496 $74.80 800m Ah 7.4 V ТОПЛА|802540 $44.80 7.4 V ТОПЛА|1300m Ah $41.80 500m Ah 7.4 V ТОПЛА|701855 $25.60 35 C ТОПЛА|1000m Ah 101760 $21.80 ТОПЛА|1600m Ah 503496 12 V $72.80 30 C ТОПЛА|1200m Ah 903048 $19.80 30 C ТОПЛА|400m Ah 702035 $6.60
Моќта на батеријата на појавување на полначот Повеќе бебе Во 7.4 V 11.1 V 1А core 2 string 3 string литиум батерија интелигентни полначот со рамнотежата поправка функција Промоција цена : $44.98

Всичко за продукта

Акумулаторна батерия:
ДА
Пакет:
ДА
Воспользуйся:
MP3 / MP4 плейър
Номер На Модела:
полимерна батерия
Тип:
Стандартна Батерия
търговска марка:
йорваты
Характеристика:
Акумулаторна Батерия
Напрежение:
3.7V
Състояние:
100% чисто нов
Брой:
1бр
Място на произход на стоките:
Китай
Защита:
печатна платка
Обувки за обслужващия персонал:
Гаранция магазин