.

Dispalang national flag series, travel luggage protective cover Spain Flag pattern еластичен куфар количка прахозащитен седалките

Dispalang national flag series, travel luggage protective cover Spain Flag pattern еластичен куфар количка прахозащитен седалките

34.22
BGN 24.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


Dispalang националното знаме серија патнички багаж заштитна маска Шпанија Знаме шема еластична куфер количка прашина заштитник опфаќа
Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе!!!!!!!
Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе!!!!!!!
Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе!!!!!!!
Сите клиенти, ве молиме да не изберете погрешен .МОРА да се ВИДИ јасно Опис.Сликите се само за референца и покажува на екранот на Поклопецот .
Куфер Покрие Големина :
S M XL Факултативна
S=20 инчи Куфер, ќе се применуваат до 18 до 22 инчен suitcases (стандардна големина Suitcases)
M=24 инчен Куфер, ќе се применуваат до 22-ри до 26 инчи suitcases (стандардна големина Suitcases)
L=28 инчи Куфер, ќе се применуваат до 26 до 30 инчен suitcases (стандардна големина Suitcases)
Куфер Покрие Големина Форма(единица : cm)
Багажникот Големина
Одговара Висина
Одговара Ширина
Одговара Длабочина
Количка Корица Големина(H*W)
18"-22"
50-54 CM
36-40 CM
20-24 CM
S : 58*44 CM
22"-26"
61-65 CM
40-44 CM
23-27 CM
М : 74*50 CM
26"-30"
70-74 CM
43-47 CM
26-30 CM
L : 80*63 CM
Совети : ве молиме мерка вашиот багаж големина пред да нарачате!
Како капак има еластичност,па ако може да не се сигурни како да го изберат,можете да изберете токму големина.Како вашиот багаж е 22",ако не можете да се сигурни големина,изберете М е во РЕД!!!
Почитувани Купувачи :
Ако овие багаж капаци не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашиот багаж капаци.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.
Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.
Можете да поставите цел на овој производ подолу.
>>> /
>>>
>>>
Повеќе Производи Вас Нека Го Изберете!

Всичко за продукта

търговска марка:
Диспаланг
Основен Материал:
Polyester
Вид На Модела:
Геометрична
Аксесоари За Пътуване:
капака на багажника
Състав На Материала:
97%полиестер+3% ликра
Номер На Модела:
S/M/L
Височина На Продукта:
48inch
Дължина На Продукта:
66inch
Тегло На Продукта:
0.2kg
Широчина На Елемента:
2inch
Тип Елемент:
Аксесоари За Пътуване
куфар:
Чанта Куфар 18-30 См
Водоустойчив:
ДА
Опаковка:
найлонова торбичка за всяка част
Характеристика:
Прахоустойчив / устойчив на надраскване
Стил:
Мода/защитни капаци
Следпродажбено обслужване:
1 към 1 на махатма поддръжка
Състав На Материала:
Полиестер И Ликра
Отделят :
Украсете Своя Куфар, По-Лесно Разпознаваемите
Доставка:
бързо и безопасно
Аксесоари За Пътуване:
Организаторите На Опаковката