.

Dispalang пътна чанта ленти с голям капацитет лесен пътуване Messenger чанта жените голям преносим дамска чанта ръчен багаж и чанта

Dispalang пътна чанта ленти с голям капацитет лесен пътуване Messenger чанта жените голям преносим дамска чанта ръчен багаж и чанта

79.98
BGN 48.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


Dispalang Патна Торба Ленти Голем Капацитет Лесни Патување Гласник Торба Жените Големи Преносни Duffel Торба за Носење на Торба Со Независни Чевли Socket
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање, тогаш можете да поседуваат уникатен дизајн за себе.
Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.
Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Пътни Чанти
пътна чанта:
Пътни Лотария
Стил:
Модни модели
търговска марка:
Диспаланг
Тегло На Продукта:
500kg
Тип На Затваряне:
Светкавица
Номер На Модела:
Пътна Чанта
Пол:
Мъже
Дължина На Продукта:
45cm
Височина На Продукта:
29cm
Твърдост:
Мек
Основен Материал:
Платно
Има Дышла:
No
Вид На Модела:
Шарени
Състав На Материала:
Памук
Случай:
Гъвкави
Широчина На Елемента:
20cm
Цвят:
Като Показва Всяка Картина
Размер:
45*29*20cm
презрамка:
регулируема
Характеристики:
Самостоятелно Отделение За Обувки
Категория:
Фитнес Зала Тенис Обучение За Пътуване Йога Баскетбол Екип Торбички