.

LiisLee автомобилна камера за обратно виждане за Renault Duster на Dacia Duster Samsung SM3 Fluence Espace IV 4 Night Vision Look резерв CCD камера

LiisLee автомобилна камера за обратно виждане за Renault Duster на Dacia Duster Samsung SM3 Fluence Espace IV 4 Night Vision Look резерв CCD камера

38.59
BGN 32.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка

Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За "Рено" Duster Dacia Duster Samsung SM3 Fluence Espace IV Ноќ Визија се Погледне Назад Копија Камера
HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа
Го замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор
Применливи модели : За "Рено" Duster 2009~2017 (вклучуваат facelift)
За Dacia Duster
За "Рено" Samsung SM3 L38 2009~2017
За Рено Fluence 2009~2017
За "Рено" Espace IV 4 2002~2014
Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За "Рено" Duster Dacia Duster Samsung SM3 Fluence Espace IV Ноќ Визија се Погледне Назад Копија Камера
Посебни Информации :
1. Ова е ОЕМ производ ,не е оригинална фабрика на производот. Камерата само со РКА Конектор.Ако вашиот монитор не е со РКА мониторинг,како што тоа треба другите Жица фидер за да се поврзете на нив.
2. Различни области на модели на Автомобили можат да бидат различни . Па ако не сте сигурни дека тоа се вклопи во вашиот автомобил инсталирате место, ќе треба да разговара со нас за да се сигурни да се купи. Ние не прифаќаме никакви наплата поради купи погрешен модел од страна на купувачот mistack .
Инсталација :
За Плаќање :
Како да се плати :
https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_US
Можете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.
Начин На Плаќање :
За Превозот :
Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.
Ние обично брод од страна на Пост Регистрирани Воздух Mail, DHL, FEDEX, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачите.
Се врати и Гаранција :
Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година гаранција за квалитет на политиката за сите наши Производи.
Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас!
Купувачот Трошоци враќање превозот цена.
Повратни информации :
Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.
Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашата управуваат.
Тоа е прифатена дека ако ни даде добар фидбек.
Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За "Рено" Duster Dacia Duster Samsung SM3 Fluence Espace IV Ноќ Визија се Погледне Назад Копија Камера

Всичко за продукта

Кабел или безжична връзка:
Тел
Лещи Материал:
Пластмаса + Стъкло
търговска марка:
Лиисли
Материал На Черупката:
Пластмаса
Екскурзовод На Линия:
ДА
Дължина видеокабеля:
6M
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тип На Сигнала На Алармата:
Задна Страна