.

BigBigRoad For Daimler Benz viano Car Roof Mounted in car Monitor LED Digital Screen With HDMI, USB FM TV Game Flip Down DVD

BigBigRoad For Daimler Benz viano Car Roof Mounted in car Monitor LED Digital Screen With HDMI, USB FM TV Game Flip Down DVD

317.52
BGN 292.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка

2017 За Дајмлер viano 10.1" инчен Автомобил Покривот Монтирани DVD Следи Дигитален Екран HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински 3 Боја Изборни Функции се вклучени : HDMI Порт, DVD, SD, USB, Магнетни Заклучување на Екран, FM & IR предавател, 32 бита Игра, CD/VCD/MP3/DIVX играч Она што е во кутијата? Функции се вклучени : HDMI Порт, DVD, SD, USB, Магнетни Заклучување на Екран, FM & IR предавател, 32 бита Игра, CD/VCD/MP3/DIVX player 1.Компатибилен со DIVX/DVD/VCD/CD/MP4/MP3/JPEG/WMA/CD-R/CD-RW/DVD-R/DVD-RW 2. Слот-во пршлен вчитување (анти-шок механизам) 3. Вграден-во аналогни ТВ (изборен) 4.IR/FM/USB порт/SD картичка (поддржува 8 GB-16 GB) 5.Вградените звучници/ игра функција 6.Со врата контрола светлина и модерен купола светлина 7.A/V влез и излез, аудио (стерео)/видео (CVBS) Целосно функционална далечински управувач 8.Со часовникот функција (прикаже DVD играње време) 9.Мулти-јазик OSD : англиски, француски, шпански, германски, руски, италијански 10.Достапни во црна, сива и беж бои за различни во автомобил декорација 11. Отстранлив Пластични Домување : Домување доаѓа во различни бои за избор на Галантерија : Remote control,Power кабел,Упатство за користење. игра диск Производ големина : 1pcs/цтн/ 348*285*40 MM Кутија (пакет) : 2 парчиња/цтн/ 300*300*230 MM 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас asp.
Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време На Испорака : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти & додатоци
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат
со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени
политики по нарачување на ! 1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. 2.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме за вашата посета и поддршка, се надевам ќе уживате во онлајн шопинг.

Всичко за продукта

Цвят:
Бежово, черно, сиво
Тип Елемент:
Кола Монитори
Името На Модела:
Sandy702-TS-1028D-002
Тегло На Продукта:
5600g
Настаняване:
Покрив
търговска марка:
BigBigRoad
Размер На Дисплея:
10.4
Разделителна способност:
1024*600
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Размер На Елемента:
Както е показано на фигура
Сила:
12V
На езика на osd:
Английски, френски, испански, немски, руски, италиански и така нататък
Размер На Дисплея:
10.1 инча
Тегло на продукта:
4 кг