.

Подходящ За Peugeot 3008 408 508 Резервни Интеграция На Камера За Задно Виждане-Отпред И Отзад За Помощ При Паркиране

Подходящ За Peugeot 3008 408 508 Резервни Интеграция На Камера За Задно Виждане-Отпред И Отзад За Помощ При Паркиране

312.00
BGN 281.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Погоден За Peugeot 3008 408 508 Резервни Rear View Camera Интеграција Предните И Задните Park Assist
Овој интерфејс може да вметнете видео, обратна камера, паркинг упатства на ОЕМ монитор. Plug and play конектори
се користи така инсталерот не треба да го намали било ОЕМ жици
Компатибилен автомобил модел :
За Peugeot 2008 2014 - 2016 Година / 3008 408 508 2013 - 2016 Година / 308 2012- 2016 Година
1. Биде во можност за да додадете rearview камера додаток преку еден начин задна камера сигнал текст од нашата интерфејс.
2. Можете да додадете пред камера додаток преку еден начин задна камера сигнал текст од нашата интерфејс .
3. Динамичен упатства паркинг асистент систем (IPAS) се движи низ воланот да се направи паркинг повеќе safty.
4. За Peugeot екран на допир систем со 4 пина HSD LVDS следи конектор.
5. Nondestructive инсталација дизајн,кои не се на штета на жици од оригиналниот автомобил; специјален интерфејс кабел, plug-up инсталација без жица се намали.
6. По надградбата,тоа сепак ги задржува сите функции на оригиналниот домаќин,не влијае на функциите на оригиналниот автомобил.
Нашиот главен фокус е на автомобил ОЕМ екран надградба врз основа на хардверската и софтверската платформа. Ние си имаме свој R&D оддел брзо да се прилагодат на промените на зрели производи и да ги задоволи наведени потребите на различни клиенти, ние исто така имаат свои фабрика со совршен квалитет систем за да им служи на ОЕМ/ODM барања и одговор брзо.
Нашето Ветување : 1. Искусни R & D тим за Поддршка OEM/ODM и по-продажба на услуги.
2. Пет години искуство за производство.
3. 100% тест пред пратката. обезбеди квалитет на производи за.
4. Обезбедуваат 1 година гаранција за секој производ. обезбеди најдобри услуги
5. 100% реално Фабрика
6. Бидете информирани за сите ажурирања
7. Да ви помогне за cutoms царинење со сите сертификати.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Кола Монитори
търговска марка:
GZBBAO
Вид На Материала:
Автомобилна Електроника
Тегло На Продукта:
1000g
Размер На Елемента:
8х5х3
Настаняване:
В Тире
Размер На Дисплея:
8
Разделителна способност:
800x480
Името На Модела:
МТ-8122
Интелигентен Асистент По Правилата За Паркиране:
ДА
Поддръжка На Карти:
No
Функции На Превключвателя:
Оригиналната бутон
камера за задно виждане:
Еднопосочен Вход На Сигнала
тъчпад:
не inclusive
Автоматичен Спусък На Камерата:
ДА
UI:
Оригинален стил
Тип:
Аксесоар в колата