.

Безплатна Доставка! Нов сензор карта 82003755080

Безплатна Доставка! Нов сензор карта 82003755080

34.70
BGN 28.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка


Бесплатен Превозот! Нова МАПА Сензор 82003755080
ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика . услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. 1.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата. 2.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. 2.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на . 3.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. 3.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.тоа ќе се врати за нас.исто така, ве молиме да не информирате на вести.
Детали на сликата
Нашите Услуги 1. Конкурентна цена 2. 100% Високи Перформанси Тестирање пред Превозот 3. Плаќање by Paypal и Werstern Унија , T/T и L/C 4. Производ гаранција 12 Месец 5. 24 часа онлајн servive
Превозот и Испорака
Клиенти Повратни Информации

Всичко за продукта

Тип:
Датчик За Налягане На Засмукания Въздух
търговска марка:
ЯОПЭЙ
Стил:
Тип На Варистора
Обхват На Измерване:
1
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Чувствителност:
1
линеен:
1
Разделителна способност:
1
Тип На Сигнала:
Сигнал Напрежение Ток
Хистерезис:
1
Повторяемост:
1
Цвят:
снимка
Автомобили:
за кола
Тип:
СЕНЗОР КАРТА
Номер На Модела:
82003755080
Производствен Номер Детайли:
82003755080
Преносимото Номер Детайли:
82003755080
Друг Номер:
82003755080
Състояние:
НОВО
Гаранция:
12 месеца
пин:
4