.

Предни сензора за кислород ламбда сензор за Toyota Hiace OEM 89467-26040 8946726040

Предни сензора за кислород ламбда сензор за Toyota Hiace OEM 89467-26040 8946726040

71.25
BGN 68.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Пред Кислород Сензор ЛАМБДА СЕНЗОР за Тојота Hiace ОЕМ 89467-26040 8946726040
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека поддршка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.
Гаранција
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.

Всичко за продукта

Повторяемост:
---
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Обхват На Измерване:
0-100%
линеен:
0,400 ppm
Чувствителност:
0.5
търговска марка:
BINGWFPT
Разделителна способност:
---
Тип:
Вид Отопление
Хистерезис:
0,7%F. S
Теория:
сензора за кислород
OEM НЯМА:
89467-26040 8946726040
Марка На Автомобила:
За Toyota