.

Сензора за кислород 89465-0E070 съотношението въздух-гориво O2 за 09-12 Toyota Highlander 2grfe

Сензора за кислород 89465-0E070 съотношението въздух-гориво O2 за 09-12 Toyota Highlander 2grfe

52.78
BGN 43.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка


JJ Autoparts
Детали За Производот
Воздухот Гориво Сооднос Кислород O2 Сензор 89465-0 E070 За 09-12 Toyota Highlander 2grfe
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации
Контактирајте со нас

Всичко за продукта

Тип:
Вид Отопление
Хистерезис:
Стандарт
Разделителна способност:
Стандарт
Чувствителност:
Стандарт
линеен:
Стандарт
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Обхват На Измерване:
Стандарт
Повторяемост:
Стандарт
търговска марка:
ЯОПЭЙ
Цвят:
снимка
Друга Част № 1:
89465 0E070 894650E070
Производствен Номер Детайли:
89465-0E070
Състояние:
НОВО