.

По-висока звезда 40W led solarpower предупредителни светлини, предупредителни светлини за движение по пътищата безопасността на движението по пътищата, водоустойчив

По-висока звезда 40W led solarpower предупредителни светлини, предупредителни светлини за движение по пътищата безопасността на движението по пътищата, водоустойчив

BGN 638.08

Сума
Налично за поръчка

Опис На Производот :
Школка материјал : алуминиумски+PC+леано железо Димензија на светлината бар : 470mm*165mm*85mm Димензија на Соларен панел : 33cm*и 17,5 см дијаметар на основата : OD86mm Батерија : 12 V 7 AH тежина : 9 KG
Светла боја : Сите црвени, сите сини, сите жолти, сите се бели, црвени/сина. килибар/бело,кога се направи ред,ве молиме да ми кажете боја.
Број на led диоди : 20led секој модул, вкупно 8modules.
Визуелниот опсег : 1000m во текот на ноќта
Целосна електрични работа : 7days
Осигурување на квалитет : 1 години
Употреба : патишта, општински инженеринг, сообраќај предупредување
Пакување
1,Пакување со извоз стандард картон
2,1 компјутери/1 Package.
Плаќање
1,ве Молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Испорака
1,ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел.Тоа е многу важно за пост.
2,Обично ЕМС изразат испорака трае 5-10 работни дена зависни од мрежата на ЕМС услуга на земјата.
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена.
3,Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
4,Со цел да се обезбеди можете да ја примите вашата стока колку што е можно побрзо и да се намали тарифа на увозот, ние ќе го пријават како "бизнис примерок" со помала вредност. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена на вашата платена или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Гаранција
1,ги обезбедуваат 1 година гаранција. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
2, Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот.
Повратни информации
1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
всичко синьо, червено, синьо, всички червени, всичко е бяло, всичко кехлибар
търговска марка:
По-висока звезда
Мощност:
40W
Тип Елемент:
Ефекта На Светлинни Светлина
Цветна Температура:
6000К
Тегло На Продукта:
8Kg
За Марки Автомобили / Модели:
Универсален
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Името На Модела:
TLED4
Широчина На Елемента:
14.2cm
Височина На Продукта:
54.5 cm
Дължина На Продукта:
13.2cm
Тегло На Продукта:
8.5
Мощност:
40