.

7-инчов led светлини Удлинительное пръстен кръг инструменти за монтаж на стена за мотоциклети Jeep Wrangler Harley (сребрист)

7-инчов led светлини Удлинительное пръстен кръг инструменти за монтаж на стена за мотоциклети Jeep Wrangler Harley (сребрист)

30.21
BGN 27.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


7 Инчен LED Фарови Продолжување Прстен Круг Монтажа Заградата за Jeep Wrangler Харли Мотоцикли
Материјал за монтажа заградата : нерѓосувачки челик Fitment : ве Молиме потврдете дека овој дел се вклопува вашето возило пред да го купите Одговара на било Харли Дејвидсон модели со 7" светлата,како На Харли Дејвидсон FLD 2012-2013 За Харли Дејвидсон Туринг Модели 1994-2013 За Харли Дејвидсон Софтејл Моделите 1991-2013(со главата светилка nacelle комплет) Мали дупчење може да се бараат за некои модели Лесни,сребрена не 'рѓосувачки челик изградба Резервни 7" круг LED светлата монтажа прстен за Харли Дејвидсон ви Помогне да го надминете LED светлата цврсто на обтекател или nacelle Вграден извори за ублажување на возење вибрации Инструкции : не се вклучени Има две слој да се поправи, повеќе над можат да ги растурајте Постојат повеќе дупки на заградата, може да се инсталира многу различни модели Stepless термо систем за управување со вграден-во. Со обратна поларитетот заштита и отворено коло заштита, 100% водоотпорни и шок отпорни. Пакет се вклучени : 1 КОМПЈУТЕР Круг 7" Монтажа Заградата Прстен ( Без светла )

Всичко за продукта

Името На Модела:
7-инчов led светлини Удлинительное пръстен кръгла скоба
търговска марка:
YAIT
Тип Елемент:
титуляр лампи