.

11 компл. бяло led осветление на интериора пакет за карта купол за Lincoln IS350 GX460 GS350 IS F IS250 2013-

11 компл. бяло led осветление на интериора пакет за карта купол за Lincoln IS350 GX460 GS350 IS F IS250 2013-

19.18
BGN 18.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

11 Our листата е за бела Замена LED внатрешно Осветлување Пакет за марки и модели се наведени во нашата компатибилност табела е прикажано погоре. Овој оглас е за вкупно 11 избрани xenon бела светла кои го замени вашите акции Внатрешни работи, куполата, & табличка светла. Сите овие светла се директна plug and play, без промени се потребни. вашиот копчињата со леснотија во секунди. Температура на бојата : 6000 K~8000 K Што Ќе Примате : Ова Внатрешни работи xenon бела LED Комплет Ќе Го Вклучуваат Следново светилки за општа апликации околу внатрешноста на вашето возило, како што се Куполата, на Сајтот, Врата, Ракавица Кутија, регистарски Таблички, Итн : Пакет, Вклучувајќи : 4 - 31mm 12smd led диоди 4 - T10 5smd led диоди 3 - T10 8smd рамен врвот led диоди (Целосно 11 PCS) 11 сет за оваа точка.

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Бял
Люмены:
1600lm
Цвят:
Бял
Тип Елемент:
Източник На Светлина
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
търговска марка:
BscKmge
Цветна Температура:
6000К
Мощност:
2W
Модел автомобил:
Lincoln IS350 2013-2016
Тип На Лъча Led:
Комбо
Напрежение:
12V
Вид Монтаж На Чип:
SMD
Марка На Автомобила:
Лекус
Външен/Вътрешен Вид:
Вътрешно Осветление
За Автомобилен Фенер:
Вратите Светлини