.

11 set White LED Lights Interior Package T10 & 31mm Map Dome за Lincoln MKX 2013-2017

11 set White LED Lights Interior Package T10 & 31mm Map Dome за Lincoln MKX 2013-2017

19.18
BGN 18.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

11 Our листата е за бела Замена LED внатрешно Осветлување Пакет за марки и модели се наведени во нашата компатибилност табела е прикажано погоре. Овој оглас е за вкупно 11 избрани xenon бела светла кои го замени вашите акции Внатрешни работи, куполата, & табличка светла. Сите овие светла се директна plug and play, без промени се потребни. вашиот копчињата со леснотија во секунди. Температура на бојата : 6000 K~8000 K Што Ќе Примате : Ова Внатрешни работи xenon бела LED Комплет Ќе Го Вклучуваат Следново светилки за општа апликации околу внатрешноста на вашето возило, како што се Куполата, на Сајтот, Врата, Ракавица Кутија, регистарски Таблички, Итн : Пакет, Вклучувајќи : 4 - 31mm 12smd led диоди 4 - T10 5smd led диоди 3 - T10 8smd рамен врвот led диоди (Целосно 11 PCS) 11 сет за оваа точка.

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Бял
Цвят:
Бял
Тип Гнездо:
Т10
Тип Елемент:
Източник На Светлина
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
търговска марка:
BscKmge
Цветна Температура:
6000К
Модел автомобил:
Lincoln MKX 2013-2017
Тип На Лъча Led:
Комбо
Напрежение:
12V
Мощност:
2w
Вид Монтаж На Чип:
SMD
Марка На Автомобила:
Линкълн
Външен/Вътрешен Вид:
Вътрешно Осветление
За Автомобилен Фенер:
Вратите Светлини