.

Оформление на автомобила фар за Opel Astra фарове, led светлини DRL дневни ходова светлина биксеноновые лещи HID аксесоари

Оформление на автомобила фар за Opel Astra фарове, led светлини DRL дневни ходова светлина биксеноновые лещи HID аксесоари

1070.00
BGN 942.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка

Детали за производот : КРИЕШЕ Хернија светилка додаток производи случај за "Опел" Astra Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ние ја цениме вашата поддршка и Информации : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин tem Функција, Посебни Барања, итн. По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации Благодарение толку многу за вашата цел!

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
3000K Златен, 4300K бял жълт, 6000K студено бяло, 8000K бял син
търговска марка:
АВТОМАТИЧЕН ПЪТ
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Тип Елемент:
В Събирането На Прожекторите
специални характеристики:
Осветление
Тегло На Продукта:
9kg
Името На Модела:
opel astra
Диаметъра На Продукта:
70inch
Обектив:
Онлайн
Вид Ксенонова Лампа:
Комплект
Източник На Светлина:
Ксенон
Тип Лампа С Нажежаема Жичка.:
opel astra
Люмены:
2800lm
Модел автомобил:
opel astra
Модел Ксенонового Светлина:
H7
Тип Елемент:
Фарове
Напрежение:
12V