.

2x T10 High Power For Samsung Chip Parking Side Light Bulb LED габаритный фенер за Mazda 2 3 6 5 CX-5 12V

2x T10 High Power For Samsung Chip Parking Side Light Bulb LED габаритный фенер за Mazda 2 3 6 5 CX-5 12V

10.54
BGN 5.00 -53 %

Сума
Налично за поръчка

Fitment : T10 W5 W (194, 168), ве молиме проверете со вашиот приклучок пред да го купат тоа. Напон : DC 12 V LED чип : 2 парчиња висока моќност За Samsung 3030 led чип светла Боја : Бела / Сино / Red / кристално сино/розова Прозрачна флукс : за 310 LM Осветлување агол : 360 степени Живот Време : околу 50, 000 часа Големина : за 25mm(L)x10mm(Диа) Употреба : погоден се користи во разни област во внатрешноста или околу автомобил Ниска потрошувачка на енергија. Лесна инсталација, само plug & play. Мала тежина, долготрајни. Тие може да се користи за да го замени оригиналниот sidelight светилки внатрешни работи учтивост светлина или табла светилки,заден Бр. Плоча на повеќето автомобили на Странични светла Пред возење страничните светла Страна рипитерите Внатрешни работи, светлата за читање Внатрешни работи под нога светла Лиценца број плоча светла Чизми светла answer : ___________________________ Note : - Пред да конкурираат на овој објект, бидете сигурни дека вашиот приклучок тип е T10 и должината на оваа светлина е точно за вашиот автомобил. Пакет : Еден Пар на светилки. Плаќање : Можеме да го прифатиме , Т/T) или Western Union. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена. Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Услови на продажба : Сите предмети во рок од еден месец гаранција за размена. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, ако е можно.Ние не?т поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Pls се разбере. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. За нас : Ние сме чесни продавачот на . Сите наши предмети доаѓаат од Кина, со висок квалитет и се сосема нови. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Синьо, Кристално Синьо, Червено, Бяло, Жълто, Розово
Модел На Mazda:
3
Вид На Интерфейса:
T10 (W5W / 194)
Тегло На Продукта:
5g
Тип Елемент:
Габаритни Светлини
За Марки Автомобили / Модели:
Мазда
търговска марка:
АПМАТАВТО
Името На Модела:
T10 W5W 194 168
Люмены:
310LM