.

Черно пушена обектив led задни светлини задните спирачки за Jeep Wrangler JK 2007-

Черно пушена обектив led задни светлини задните спирачки за Jeep Wrangler JK 2007-

121.58
BGN 109.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Опашката на Светлината LED Обратна Кочница Taillights Замена За 07-15 Jeep Wrangler JK Неограничен Robicon Сахара
САД Верзија одговара за САД верзија автомобил, Европската Vesrsion одговара за Европската верзија на автомобилот, пред купување на тоа, ве молиме проверете со вашиот автомобил верзија. Благодарение толку многу!
Европската Верзија САД Верзија
Опис На Производот :
За Џип
Напон : 9-32v
Живот време : 50000hrs
Оперативен Температура : -40°C~80°C
Материјал Тип : Алуминиум Легура и Hig Квалитетни Пластични
Автомобил Модел : АТВ,за ЏИП,КАМИОН,SUV
Специјални Функции : го кочница обратна
Предмет Тип : Задните Светла
Водоотпорен стапка : IP67
Температура на бојата : 6500k
Примена :
За Jeep Wrangler 2007-2015
Испорака Детали
1.Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.Ако постои било одложување,може да биде предизвикана од лоши временски услови или прилагодено на инспекција.Ако сеуште не може да ги примите објект во рок од 20 Дена, ве молиме контактирајте со нас.
2.Ние се обидуваме се потрудиме да се направи ќе се добие саканите производи, како е можно поскоро.Во случај да добие погрешен производи се должи на превозот грешка, ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата.Ако е оштетен,ве молиме да одбие да acceot и контактирајте со нас што е можно поскоро.
3.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме cancle ред, тогаш се постави нова цел.
Даноци, Царински И Давачки
Увозни давачки,даноци и harges не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.
Повратни Информации Политика
1.Клиентот е секогаш БР.1.
2.Ние сме за нашите ценети клиенти и да се разбере concems и фрустрации можеби ќе мора,и ќе се обиде да нашите најдобри за решавање на проблемите.Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,но поради временски разлики тоа може да потрае некое време за нас да одговорите.Однапред ви благодариме за вашето трпение!
3.Контактирајте со нас пред да остават негативен,ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство. Ве молиме не одбие за нашата услуга по продажбата

Всичко за продукта

Цвят:
Версия на САЩ, европейската версия
Wrangler-Годината На Производство:
2006,2010,2012,2007,2011,2015,2013,2014,2009,2008
Вид На Материала:
Пластмаси
За Марки Автомобили / Модели:
Джип
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Името На Модела:
ЯИТ009
търговска марка:
YAIT
Тип Елемент:
Задна Светлина В Събирането На
Тегло На Продукта:
2kg
Диаметъра На Продукта:
7inch
специални характеристики:
Led задни светлини задната спирачка заден ход
Модел Джип:
Спор
За Автомобилен Фенер:
Задни Светлини
Външен/Вътрешен Вид:
Външни Светлини