.

АВТОМАТИЧЕН КОМПРЕСОР AC АДАПТЕР ЗА TM31 ЗА АВТОМОБИЛИ NISSAN BUS TM31 КОМПРЕСОР КЛИМАТИК 92600VK200 92600-VL20A 2GR

АВТОМАТИЧЕН КОМПРЕСОР AC АДАПТЕР ЗА TM31 ЗА АВТОМОБИЛИ NISSAN BUS TM31 КОМПРЕСОР КЛИМАТИК 92600VK200 92600-VL20A 2GR

344.00
BGN 310.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


ДЕТАЛИ
ОБЈЕКТ :
I. G.
КОМПРЕСОР ТИП :
DKS32 CH АВТО AC КОМПРЕСОР
МАКАРА ДИЈАМЕТАР :
158 MM
ГОДИНА :
/
REFREGERANT :
R134 A
VOLT :
12 V 24 V
ДЕЛ NO. :
92600 VK200 92600-VL20 A
ПРИМЕНА :
За Автомобил Nissan Мини Автобус TM31
(ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања)
СЛИКИ :
КАКО ДА СЕ КУПАТ ?
ДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА ВИ КАЖАМ :
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.
3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.
Плаќање термини како подолу.
Кредитна Картичка
Т/T (Банкарски)
Money Bookers
Дебитна Картичка
4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.
5.Прифати предмети и Повратни информации.
Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.
Повеќе економски.
На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини.
1.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена.
2.Руските специјални линија-Тоа е најекономичен начин да се руски.
Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или
30 дена.
Превозот со авион или по море.
Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?
A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.
Q4 : Ако ние не се најде на авто a/c делови тука,pls ни каже.
А : 1.Pls ни испратите ur дел број ако у знаат OEM број.
2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.
3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.
П5 : Како да контактирате со нас?
А : 1.Испраќање на нас ur истрага на нашиот е-маил.
2.Не контактирате директно преку Alitalk (cn1510762213)

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Инсталиране на климатика, компресора на климатика и съединител съединител
Дължина На Продукта:
28inch
търговска марка:
ВЕСЕЛА ГАСТРОЛИРОВАНИЯ
Вид На Материала:
Желязо
Широчина На Елемента:
20inch
Година:
/
Тегло На Продукта:
8kg
специални характеристики:
КЛИМАТИК ЗА КОЛА
Името На Модела:
И. Г.
Височина На Продукта:
26inch
Вид На Компресора:
Компресор ac DKS32CH
Хладилен агент:
R134a
Volt:
12V 24V
Приложение:
ЗА КОЛА TM31
условия на плащане:
T/T; WESTERN UNION;НАБИРАТЕЛНИ
Състояние:
ВИСОКО КАЧЕСТВО И ДОБРОТНОСТЬ
Част№.:
506010-1720 506210-0511
Пакет:
Трудна хартиена кутия, 1set / box;4 кутии / carton
Доставка:
бърза доставка