.

FS нов нагревател, вентилатор на двигателя Резистор1306600080 6441. A8 71732249 за Fiat Ducato Peugeot Boxer 6441A8

FS нов нагревател, вентилатор на двигателя Резистор1306600080 6441. A8 71732249 за Fiat Ducato Peugeot Boxer 6441A8

22.38
BGN 21.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Апликации :
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Монтаж на климатик
Вид На Материала:
1306600080
Името На Модела:
71732249
специални характеристики:
1019300100
Широчина На Елемента:
4inch
Тегло На Продукта:
0.5kg
Дължина На Продукта:
4inch
Височина На Продукта:
4inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Година:
1306600080 1.019.301.0.0 1019300100 71732249 6441A8 6441. A8
търговска марка:
ПАБОКАЙ
ПАБОКАЙ:
817018
Тип Елемент:
Двигатели Фен