.

Зелен MX Rim заключване на капачката на гайки, шайби, болтове за безопасност са подходящи KX125 KX250 KXF250 KXF450 KLX200 KLX250 мотоциклет за мотокрос мотокрос

Зелен MX Rim заключване на капачката на гайки, шайби, болтове за безопасност са подходящи KX125 KX250 KXF250 KXF450 KLX200 KLX250 мотоциклет за мотокрос мотокрос

7.98
BGN 7.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Rim Заклучување Ореви И Подлошки
100% Сосема Нов Стандарден C olor : Зелена (Друга Боја Опција : Црвен/Портокал/Gold/Сино/Сребрена/Црна) Материјал : CNC 6061-T6 Легура
Пакет : Rim Заклучување Ореви и Подлошки (2 парчиња)
ОДГОВАРА :
CRF YZF KTM KLX RMZ Спречи нечистотија затнување на теми на вашиот rim брави, олеснување на отстранување. Криви подлошки спречи rim се заклучува од стануваат нестабилни со монтирање на обликот на rim подобро ве Молиме Проверете Ја Големината И Бидете Сигурни дека Можете Да го Најдете Вашиот Veihcle Во Fitment Пред да Го Купите !
И се Чувствуваат Слободни да не Контактирате !
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гайки И Болтове
Цвят:
RED/ORANGE/GOLD/GREEN/BLUE/SILVER/BLACK