.

Car Auto Remote Central Kit Door Lock Locking Vehicle Keyless Entry System With 2Remote Controllers Car alarm System 12V Univers

Car Auto Remote Central Kit Door Lock Locking Vehicle Keyless Entry System With 2Remote Controllers Car alarm System 12V Univers

BGN 36.78

Сума
Налично за поръчка


12 V Универзален Далечински Централната Врата Заклучување Автомобил Keyless Entry Систем за Далечински Trunk премиерот Моќ Прозорец Излез Предавателот Контролори
Главната функција :
1. Далечинско заклучување, shut up! Отклучување & Кодот
2. пребарување автомобили АВТОМОБИЛ НАОЃАЊЕ
3. Вртење светлина насока светла
4. trunk премиерот Remotr trunk премиерот (-)
5. Розата прозорец на Излезниот Прозорец (-)
6. Електрично заклучување Електроника и Penumatic заклучување на вратата
7. Говорникот излез (опција) Сирената излез (-)
8. LED индикатор LED индикатор
информации за производот
Име на производ : LB-405 / L238
Тежина : 0.3 KG / set
Стоки Картон големина : 18 * 15 * 20 C Пакет содржина : 1 x LB-405/L321 Автомобил Далечински Управувач Keyless Entry Систем, 2 x Далечински Контролори, 2 x 13 P Главниот Кабел, 1 x Додатоци Торба Ние поддршка за промет на големо, ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за слободни

Всичко за продукта

Името На Цвета:
Черен
Тип Елемент:
Аларма И Безопасност
търговска марка:
Jordon
специални характеристики:
Системата за централно заключване на автомобила PKE Start Stop
Широчина На Елемента:
26mm
Вид На Материала:
Пластмаса
Името На Модела:
HP-402/L248
Напрежение:
12V
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Височина На Продукта:
20mm
Дължина На Продукта:
25mm
Тегло На Продукта:
0.35kg
Името На Модела:
бесключевой бутон старт
специални характеристики:
Дистанционно стартиране, лицеви старт, pke
Характеристика:
PKE (пасивен бесключевой вход)
feature2:
Старт бутона за дистанционно старт, на входа на системата keyless
feature4:
alarme carro com partida remota start двустранен сигурност