.

4шт ГУМИТЕ шинные вентили за Jeep Volve Ford сплав бескамерный клапан за система за контрол на налягането в гумите сензор състав клапан ремкомплект

4шт ГУМИТЕ шинные вентили за Jeep Volve Ford сплав бескамерный клапан за система за контрол на налягането в гумите сензор състав клапан ремкомплект

16.45
BGN 14.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


4pcs TPMS Гуми Вентили за Џип Volve Ford Алуминиумски Цевки Вентил за Пневматик Притисок Систем за Следење Сензор Вентил Матични Поправка на Комплет
Слики како што следува :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. 1.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата. 2.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. 2.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на . 3.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. 3.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.тоа ќе се врати за нас.исто така, ве молиме да не информирате на вести. ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
Гаранција :
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.
3. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
1.Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
2.Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Добра Повратна Информација :
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Аларма И Безопасност
специални характеристики:
Стандарт
Дължина На Продукта:
7cm
търговска марка:
ЯОПЭЙ
Вид На Материала:
Стандарт
Напрежение:
12V
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Името На Модела:
за Jeep Volve
Широчина На Елемента:
5cm
Височина На Продукта:
5cm
Тегло На Продукта:
0.05kg