.

Бутон PKE Start Stop бутон за стартиране на двигателя на превозното средство бесключевой вход интелигентно наблюдение на сигурността дистанционно централно заключване

Бутон PKE Start Stop бутон за стартиране на двигателя на превозното средство бесключевой вход интелигентно наблюдение на сигурността дистанционно централно заключване

BGN 57.07

Сума
Налично за поръчка


Keyless Entry Им Помогнам На Копчето Start Систем За Заклучување Push Копчето Мотор Почнете Да Престанат Immobilizer Далечински Мотор Започнете Syste
Smart RFID Автомобил на Моторот Алармот Прст Притисни Стартер Ова е едноставна и лесна употреба RFID Автомобил Алармот со Прст Мотор Start Push Копчето Старт-Стоп и Transponder Immobilizer. RFID Автомобил, Мотор Притисни Стартер е лесно да се инсталира и се користи, може да почнете или прекинете вашиот автомобил е многу полесно и да ја задржите вашиот автомобил безбедно во исто време. Овој објект се работи само со DC12 V автомобили во моментот. Карактеристики : - Push копчето мотор започне. - Итен кревање функција. - Telecontrol почнувајќи функција, масло пумпа откривање функција. - Remote start 6 секунди загреете однапред функција. - Автоматско заклучување на домаќинот по одолговлекување 35 секунди. - 10 минути мерењето flameout функција по telecontrol почнувајќи. - Telecontrol почнувајќи безбедно рачната сопирачка откривање функција. - Автоматско заклучување на вратата функција по telecontrol почнувајќи. - Отворете акустика и контролната функција. - Може да се совпадне вашиот автомобил алармот систем или keyless entry систем. - Може да се користи во сите видови на автомобили. - Лесно да се инсталира и да се оддели. Производ основните работни параметри Работат на струјата : DC12 V Работат на струјата : 4 MA ДО излез на владата : почеток на електричната енергија ON1 Излез на владата : започнете со редовно моќ ON2 Излез на владата : почеток на електричната енергија Започнете со излез на владата : започнете со редовно моќ Карактеристики : Трајни,Преносни Функции : да се Подобри возачки безбедност Материјал : ABS,Електронски Компоненти,Метална Боја : Црна Пакет Производ големина (L x W x H) : 8.700 x 8.500 x 3.000 cm / 3.425 x 3.346 x 1.181 инчи Пакет големина (L x W x H) : 17.000 x 14.000 x 5.000 cm / 6.693 x 5.512 x 1.969 инчи Пакет Содржина : 1 x Автомобил, Мотор им Помогнам на Стартер-Домаќин, 1 x Притисни Старт Стоп Копчето (1m Должина на Кабел), 2 x Жица (0.6 m / 1m), 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот

Всичко за продукта

Името На Цвета:
Черен
Тип Елемент:
Аларма И Безопасност
търговска марка:
Jordon
Вид На Материала:
Пластмаса
Напрежение:
12V
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Името На Модела:
LB-NT9001
Дължина На Продукта:
25cm
специални характеристики:
Дистанционно заключване автоматично разблокируется
Височина На Продукта:
15cm
Широчина На Елемента:
20cm
Тегло На Продукта:
0.6kg
Тип Елемент:
автосигнализация и сигурност
Името На Модела:
бесключевой бутон старт
специални характеристики:
Дистанционно стартиране, лицеви старт, pke
Характеристика:
автомобилна алармена система или система бесключевого вход
feature2:
Старт бутона за дистанционно старт, на входа на системата keyless
feature3:
бутон за старт стоп
feature4:
автосигнализация автосигнализация
feature5:
PKE бесключевой вход
feature6:
универсален пулт за автоаларма
Тип Елемент 2:
автомобилната охранителна система