.

Yetaha 2017 Drop Shipping 2 бутона Auto Remote Replacement Car Key Shell Case за CITROEN SAXO BERLINGO XSARA PICASSO в наличност

Yetaha 2017 Drop Shipping 2 бутона Auto Remote Replacement Car Key Shell Case за CITROEN SAXO BERLINGO XSARA PICASSO в наличност

7.57
BGN 6.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
1.Состојба : 100% Сосема нов
2.2 Копчето На Далечинскиот Клуч Случај
3.Transponder Чип : Никој
4.Електроника/Батерија : Нема
Ова не е ОЕМ замена единица. Оној што ќе добие е ист како на сликата.
Напомена :
Напомена :
1.Осигурајте се дека вашиот стар клуч изгледа исто како во нашите фотографии!
2.Ве молиме проверете го вашето возило модел пред да се направи нарачка.
3.Ова копче не е само програмабилни. Ќе треба да се најде локален дилер или locksmith.
4.Клучот нож се стрижат,ќе мора да се намали на копчето сечилото на автомобилската locksmith.
Fitment :
Пежо 306 307 406 ,Citroen Saxo, Berlingo, Пикасо,Xsara итн.
Пакет листа : 1 X Далечинскиот Клуч Случај

Всичко за продукта

Името На Цвета:
Черен
Тип Елемент:
Аларма И Безопасност
търговска марка:
Йетаха
специални характеристики:
2 Бутон Калъф За Ключ Дистанционно
Широчина На Елемента:
0mm
Височина На Продукта:
0mm
Дължина На Продукта:
0mm
Тегло На Продукта:
0.021kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Името На Модела:
За CITROEN SAXO BERLINGO XSARA PICASSO
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Състояние:
100% чисто нов
калъф за ключове:
2 Бутони На Дистанционното На Ключа Калъф
чип транспондер:
No
Електроника / Батерия:
No