.

10 * 15 см печатна платка дебела плоча на разстояние от 2.54 един универсален дупка плоча експеримент универсална такса други печатни платки

10 * 15 см печатна платка дебела плоча на разстояние от 2.54 един универсален дупка плоча експеримент универсална такса други печатни платки

BGN 15.68

Сума
Налично за поръчка


1912 Повеќе Коло Кабината биде избор : парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче ДОЛАРИ, 8.5 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или . Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Всичко за продукта

подаване на напрежение:
S
is_customized:
Yes
Мощност На Разсейване:
S
Работна Температура:
S
Състояние:
НОВО
Номер На Модела:
D
Тип:
S
Приложение:
S
Състояние:
НОВО
Доставка:
Безплатно
Време на изпълнение на поръчката за нови продукти:
24 часа в денонощието
ROHS:
ДА