.

Fast Free Ship Low Power Module CC2541A1 МОЖНО Bluetooth 4.0 Serial Port Module ILT254X Bluetooth чип

Fast Free Ship Low Power Module CC2541A1 МОЖНО Bluetooth 4.0 Serial Port Module ILT254X Bluetooth чип

12.64
BGN 12.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink/waterblock/бакарни цевки/ Thermoelectric Кулер ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потреба
Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски
Брз Слободен Брод Ниска Моќност Модул CC2541 A1 РАНЛИВИТЕ Bluetooth 4.0 Сериски Порт Модул ILT254 X Bluetooth чип
Работен Напон : 2.0 - 3.6 V
Работна фреквенција:2400 - 2483.5 MHZ
Фреквенцијата грешка : +-50 KHZ
модулација на владата : O-QPSK
Излезна моќност : 0d Bm
Емисија на струјата : 18.2 ма
Примање на чувствителност : :-93d Bm
Примање на струјата : 17.ма
PM2 ноќна струја : 1u A
ЧАСОТ3 ноќна струја : 0.4 u A
Флеш мемориски чипови : 128 KB
Антена форми : 50ohm
Комуникацијата на далечина : поголема од 80 M
Складирање температура : -40 до 125°C
Работна температура : - 40 до 85 ° C
Облик, големина : 15*24mm

Плаќање & Касата
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Превозот
1.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.
2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.
3.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ.. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.
Обичај
1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.
2. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика.
3. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард.
4. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.
Враќање & Наплата
1.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
2.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
3.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
5. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации
1. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот
2.

Всичко за продукта

подаване на напрежение:
Модул за ниска мощност CC2541A1 МОЖНО Bluetooth 4.0 модул за сериен порт ILT254
Номер На Модела:
Инструменти Програмист На Veselin V8
is_customized:
Yes
Работна Температура:
Модул за ниска мощност CC2541A1 МОЖНО Bluetooth 4.0 модул за сериен порт ILT254
търговска марка:
MoreSunsDIY
Състояние:
НОВО
Тип:
Чип, Bluetooth