.

DHT22 AM2302 цифров датчик за температура и влажност на въздуха модул за arduino Uno R3 замени SHT11 SHT15

DHT22 AM2302 цифров датчик за температура и влажност на въздуха модул за arduino Uno R3 замени SHT11 SHT15

BGN 4.48

Сума
Налично за поръчка


Опис на производот
1pcs DHT22 AM2302 дигитални температура и влажност, сензор модул За arduino Уно Р3 го замени SHT11 SHT15
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат во
електронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години. Ние обезбедуваме
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio. P4 KE18 A
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Сите модели се во парк.Ако ви треба голема количина P4 KE18 A
, ве молиме контактирајте со нас за да добиете попуст.Ние ќе понудиме најдобрите pirce за вас.
По продажба на услуги
1.Ние нудиме 60days гаранција за квалитет за сите производи.
2. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем.
3. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети.
1.Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
3.Ние може само да го прифати враќањето пратка на пошта пост.
1.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
2.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот. 3.Ние треба за 1-3 дневна породувањето.
Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Вашата цел можеби
сносите дополнителни сопствени должност,даночни или други царински трошоци поврзани во вашата земја,
тоа е на купувачот одговорност,купувачот треба да платат за тоа. Ние не плаќаат никакви царински давачки.
1.Ако ви треба голема количина на ,ве молиме слободно да контакт.
2.Ние ќе им понуди повеќе попуст ако ви треба голема количина.
3 We може да прифати повеќе плаќање
P4 KE18 A

Всичко за продукта

Материал:
полимер
Използването на:
Сензор За Температура
Номер На Модела:
dht22
Изход:
Цифров Сензор
търговска марка:
TTVXO
is_customized:
Yes
Тип:
Сензор За Влажност На Въздуха
Теория:
датчик на Хол
Магазин Nu:
826019