.

Нова безплатна доставка на модни и ежедневни мъжки мъжка вратовръзка рокля сватбена рокля, вратовръзка вратовръзка бижута L027 бизнес за продажба

Нова безплатна доставка на модни и ежедневни мъжки мъжка вратовръзка рокля сватбена рокля, вратовръзка вратовръзка бижута L027 бизнес за продажба

36.00
BGN 23.00 -36 %

Сума
Налично за поръчка


Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја вашата висина,тежина,дозволете ни да проверите најдобро одговара големина за вас,ви благодариме. Начин На Плаќање
Прифаќаме само alipay. Превозот
Ние сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и стандард за испорака (за други земјата на купувачите) .
Обично, вашиот парцела може да 20-60 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна стандард на превозот. Во ретки случаи, тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или за време на празници.
Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-пошта ПРЕД да плаќаат ако сакате да го промените превозот адреса.
Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPS-от,ТНТ,EMS,Fed Ex ОДНОСНО.Тоа треба 5-10days или повеќе на вашите таму.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Руските купувачи pls забелешка :
1.Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и детали адреса на англиски јазик.
2. стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.0 kg.
Ако тежина над 2.0 kg,ние ќе tare нив на неколку пакети. Ви благодариме. Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побрзо,ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа,нудиме наплата или размена.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1 )купувачот : Здраво,продавачот,може да ни помогне да се избере соодветна големина? Она што големината треба да земам?
Продавачот : се разбира,пријател,можете да изберете големината според нашите големина на маса,но има отстапување од 1-5 cm како причина на поставување релаксираат.или можете да ми кажете вашата висина и тежина и ние ќе ви помогнат.
2)купувачот : Здраво,продавачот,јас не се добие мојата пакет,што се случува?зошто не можам да ги пратите на следење на број?Е тоа погрешно?
Продавачот : Здраво,мојот пријател,пакетот е превозот на вашата земја,но на следење на информации ажурирање е бавно. ве молиме почекајте неколку дена повеќе,ви благодариме.
4)Купувачот : Здраво,продавачот,јас добиете облека,за жал тоа е премногу мала за мене.Големина маса не е точна.
Продавачот : здраво,мојот пријател,предизвика сите мерки се направени додека лежи релаксирате со рака.тоа нема отстапување од 1-5 cm.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Връзки
Вид На Модела:
Геометрична
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Мъже
Стил:
Модни модели
Материал:
Полиестер, Акрил
Размер:
One Size
Тип Вратовръзка:
папийонка
Име:
ФАНЬЧЖУАНЬ