.

Високо Качество На Ново Прием На Мода Дългите Окото Женски Кухи Ръкавици Без Пръсти, Пънк Многоцветен Нощен Клуб Секси Ръкавици Жени 620

Високо Качество На Ново Прием На Мода Дългите Окото Женски Кухи Ръкавици Без Пръсти, Пънк Многоцветен Нощен Клуб Секси Ръкавици Жени 620

3.18
BGN 3.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Војската, тактички ракавици, ракавици, воена, салата , ракавици, бели памучни ракавици, мрежа ракавици, свадба ракавици, булчински ракавици, танцување ракавици, литургија ракавици, секси ракавици
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна откако пратката лево Кина.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење. 2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. 3.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас да solove тоа . Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени. Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас. Нашата цел : целта на нашиот бизнис е доведување на нашите клиенти најдобри производи во светот. Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет. Нашата услуга : Ние стоиме зад се што се продава и да ја направат нашата мисија да се обезбеди на нашите клиенти 's задоволство.Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба. Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail. Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена. Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец,Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја. Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат.Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена. Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци. Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна. Телефонски број ќе биде прифатена. Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика. Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена. Ве молиме ни e-mail ако не't receive нашата е-мејл по 5 дена од денот на уплатата испратени. Ние обезбедуваме изразат испорака, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот. Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди. Сепак, ние мора да се советува на било погрешна стоки по приемот на објектот. Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас. Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот. Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит. Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел. Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени. Сите инвентар дозвола продажба на производи се конечни, нема враќање, замена или враќање на средствата. Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета. Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, и/или царинските такси кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата кога ќе го добиете вашиот пакет.

Всичко за продукта

Размер На Ръкавици:
един размер
Тип Елемент:
Ръкавици И Ръкавици Без Пръсти
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Материал:
Ликра, Найлон
Вид На Модела:
Цвете
Дължина Ръкавици:
Китката
Номер На Модела:
620 етажа ръкавици
Цвят:
червено, лилаво, бяло, черно, розово