.

Аксесоари за коса дамска превръзка Бохемски голям цвете на цвете crown за парти сватбени венци за коса, ленти за коса цвете лента за глава

Аксесоари за коса дамска превръзка Бохемски голям цвете на цвете crown за парти сватбени венци за коса, ленти за коса цвете лента за глава

BGN 6.86

Сума
Налично за поръчка

Бохемски стил рачно изработени Ткаенина Аметист цвет Гарланд. Жените Девојки Коса Додатоци. Свадба партија Невестата цвет headband
на headband имаат еластичен одговара на возрасни и Дете .
Пакет : користете воздушното перниче + меур пакет , заштита на производот .
Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важно за нас, ние ве покануваме да ја напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ви благодарам многу! 2. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Всичко за продукта

търговска марка:
ZXXYAXZJZ
Пол:
Жени
Материал:
Полиестер, Пластмаса
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Тип:
Превръзка на главата
Вид На Модела:
Цвете
Номер На Модела:
2
Тип Елемент:
Шапки
Тип Елемент:
Прическа лента за глава, плаж шапки снимки на бижута
Цвят:
розово, червено, оранжево, зелено, мулти
Материал:
Коприна хортензия, цветя, пластмаса, плат
Стил:
Мода, елегантни, ръководител на цветя лента за глава свети Валентин подарък
Случай:
парти, рожден Ден, сватба, фотография,фестивал
Вид На Модела:
цвете превръзка
Пакет:
всяка една ИНВЕСТИЦИЯ, притежателят на цвете изкуствен
Индивидуално:
да може но Подгонянное брой 120pcs / item
Отдел Име:
Детска,за възрастни, главоболие корона и венец аксесоар за коса