.

400 бр./лот колело косата Лука колело Клиппи

400 бр./лот колело косата Лука колело Клиппи

512.00
BGN 486.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


1.Објектот спецификите 400pcs/многу Pinwheel Коса Лакови-бебе коса лакови,деца коса лакови,бебе девојка коса Clippie
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак Димензии : 8cm
Клипот : 4.5 cm Еден Prong Клип
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена.
Б) Други земји : Depands.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата. Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние би можеле да го решат проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Нашата филозофија :
- Врховниот услуги на клиентите
- Квалитетни производи и внимателно контролирани производство
- Висок стандард логистика и за време на испорака
- Континуирано по продажбата на поддршка и информации

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Шапки
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Кимми
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
Тип:
Щипки за коса
Номер На Модела:
YV161307
Материал:
Polyester