.

AWAYTR детски стягане на мода високи ластични тиранти деца 3 клипа момче стягане на панталоните Suspensorio еластичен колан размер на 2.5*75 см

AWAYTR детски стягане на мода високи ластични тиранти деца 3 клипа момче стягане на панталоните Suspensorio еластичен колан размер на 2.5*75 см

7.98
BGN 6.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


1.Материјал - 70%полиестер + 30 еластична+Вистинска Кожа
2.Се за : 2-12 Години Момчиња и Девојчиња
3.Димензии : Ширина-2.5 cm(0.98 инчен), Должина-(65-70)cm(23.6 инчи)
1. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook , ние ќе ви даде подарок или
$ 2 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји,
таму може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Стягане
Номер На Модела:
стягане на детски
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Дължина На Продукта:
65cm
Пол:
Унисекс
Материал:
Ликра
Отдел Име:
Деца
търговска марка:
AWAYTR
Цвят:
Черен/Червен/Армейски Зелен/Син/Червен/Тъмно Син
Размер:
2.5*65cm
Пол:
Момичета/Момчета/Деца/Деца
Пакет:
Тиранти + Хартиена Картичка
Име:
скоби
Клипове:
Три
Материал:
Кожа+Ликра+Сплав
Случай:
Парти/Сватба/Училище/Градинска Облекло
Is_Customized:
Yes
Сезон:
Spring/Summer/Autumn