.

5 Цвята Печат Точки Кроличье Ухото Лента За Глава На Жената Женски Лук Еластичната Лента За Коса-Аксесоари За Коса

5 Цвята Печат Точки Кроличье Ухото Лента За Глава На Жената Женски Лук Еластичната Лента За Коса-Аксесоари За Коса

3.07
BGN 2.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка


1. Ве молиме овозможи отпадоци се разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени,над димензии се само за референца. Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално .
2. Кликнете тука за повеќе на нови објекти 3. Headband постои одредена возрасна граница, може да се купи според личните желби. Нашата продавница поддржува обичај големини и бои headdress. 4. Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи., но, ве молам, разберете ограничувањата на фотографија (постојат некои разлики во боја), да преовладуваат во вид. 5 .Обично сите Стилови во нашата продавница се во парк. Ако понекогаш некои Стилови не беа во парк ќе испрати други Стилови ќе ја побарате или топла продажба на Стилови, наместо. Ако треба да се купат многу производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. 6. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да се даде повратна информација или спор, контактирајте со нас веднаш, така што имаме можност да го реши овој проблем за вас. Многу должен!
Материјал Ткаенина Розова Боја,Црна,Јоргованот Магла,Морнарица,Сребро Возраст Жените Parttern Точки Обемот 19inch(48cm)
Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе направиме се во наша моќ да ја постигнат таа цел!! Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продавачот Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.
Гаранција
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација.
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите.
Плаќање
1.Ние прифаќаме ,Запад Унија,TT.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
4.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
5.Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па pls ни даде право адреса.
Наплата&Return
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
2. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Нашите превозот цената вклучува ракување со обвиненија,пакување работи и други трошоци.
3. Сите елементи мора да се врати во нивното потекло состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. превозот
1.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2.Ние често брод предмети преку EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,Кина пост. И тоа обично трае 25~60days за Испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail.
3.EMS изразат испорака обично се 5~10 работни дена зависни до дестинацијата,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ експрес испорака обично се 3~5 работни дена зависни до дестинацијата.
4.Ние не се одговорни за било каква несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Шапки
Вид На Модела:
Точка
Номер На Модела:
HD-1702224
Пол:
Жени
Материал:
Polyester
Стил:
Модни модели
Тип:
Превръзка на главата
Отдел Име:
Възрастен
scatter превръзка на главата:
лента за глава цвят на бонбони
мека превръзка на главата:
модни превръзка на главата
модни превръзка на главата:
сладка превръзка на главата
хубава превръзка на главата:
превръзка на главата, ръчно изработени
Високо качество на лента за глава:
нов стил лента за глава
детска превръзка на главата:
бутик лента за глава
гореща разпродажба лента за глава:
детски шапки горещи
превръзка на главата на новороденото бебе:
9 цвята лента за глава
сладко момиче превръзка на главата:
детската превръзка от неопрен за деца
превръзка на главата за красива момичета:
красиви момичета, аксесоари за коса