.

2017 Bohemia girls knot headband hair head band обръч приключи тюрбан аксесоари за жени момиче ластикът за коса прическа headwrap

2017 Bohemia girls knot headband hair head band обръч приключи тюрбан аксесоари за жени момиче ластикът за коса прическа headwrap

BGN 2.90

Сума
Налично за поръчка

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји. цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС. цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail. цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.
купувачот мора да го прочитате :
1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",
2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .
3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,
4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.
5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.
2017 Чешка девојки јога јазол headband косата на главата бенд обрачот заврши turban додатоци за жени scrunchy hairband headdress headwrap

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Шапки
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Материал:
Ацетат, Акрил, Полиестер
Номер На Модела:
Превръзка на главата
Вид На Модела:
Цвете
Тип:
Превръзка на главата
Материал:
Плат
Име:
възел оголовья главата
Стил:
2017
режим:
лента за коса
Материал:
главоболие превръзка
Тип:
аксесоари за коса за момиченца
Отдел:
превръзка от неопрен за йога
Модел:
Женски Аксесоари
Аксесоари:
ластикът за коса
Случай:
тюрбан
origiin:
Прическа