.

Секси Жени Дама Котка Момичета Дантела Ушите Лента За Глава Децата На Възрастни Шапки Партия Нова Година

Секси Жени Дама Котка Момичета Дантела Ушите Лента За Глава Децата На Възрастни Шапки Партия Нова Година

BGN 20.64

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Лесен и удобен за носење.
Многу симпатична дизајн и се фати на другите деца внимание.
Совршен за роденден,се облекуваат за партијата ноќта на вештерките партија,cosplay и др.
Спецификација :
Боја : Црвена,Црна,Сина,Бела,Виолетова
Тип : Мачка Чипка Уво Headband
Една големина одговара за повеќето жени и девојки.
Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни Ние тестирани секое парче пред да се испраќаат до вас Ако не сте задоволни или објектот се неисправни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Враќање мора да биде во оригиналниот пакет, и со СИТЕ оригинални додатоци. Ако некој објект исчезнати, замена на трошоците ќе бидат одземени соодветно.Ве молиме контактирајте ја нашата услуга на персоналот пред да се врати Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативна или неутрална повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Шапки
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Карикатура
Тип:
Лента за коса
Номер На Модела:
Лейси Превръзка На Ухото
Материал:
Пластмаса
BU:
BA13a2