.

2017 Мода Дама Пояс С Червен Цвят Луксозни Дамски Ежедневни Дамски Колани Женствена Рокля Дрехи Широк Колан Със Златна Тока

2017 Мода Дама Пояс С Червен Цвят Луксозни Дамски Ежедневни Дамски Колани Женствена Рокля Дрехи Широк Колан Със Златна Тока

34.02
BGN 17.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка


Нема право големина?
Контактирајте ја нашата Интернет Услуга
2017 Мода Дама Појас Со Црвена Боја Луксузни Женски Обичните Жени, Појаси Жените Се Облекуваат Облека Широк Појас Со Злато Тока :
1. Појас Материјал : Кожа + Врзани Кожа +Стп
2.Тока Боја : R Злато Тока 3.Појас Тока Материјал : Цинк Легура 4 .Погоден Половината Големина : Од 23" 35" Плаќање : Превозот :
1.Предмети нормално брод во рок од 48 часа по уплатата.
2.Ве молиме бидете сигурни адреса и телефон се точни, особено Русија клиенти ,ве молиме оставете ги вашите име и презиме.
3. Повеќето земји и региони се бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, Ali Express Стандард Превозот или e Packet . Стигнат до најголемиот број на земји во рамките 35-60 дена.Различни земји ,Различни датумот на породување .Другите се исто така ниски товар. ако сакате брза испорака , ве молиме изберете EMS/DHL/ТНТ.ако сакате други превозот начин, ве молиме контактирајте со нас.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царина или други евентуално одлагање,така ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на пат, и ние ќе песна тоа за вас.
5.Со цел да се обезбеди без данок или пониски даночни кога ќе примите вашата стока, ние ќе го пријават на пониска вредност. било увозни давачки или такси се купувачот одговорност.
Враќање & Наплата :
ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето да се врати. лични фактор не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
За Боја :
Боја разликата е неизбежна, бидејќи на светлината агол, екранот,фотографијата и така натаму, отпадоци боја разликата е нормално, ние се обидуваме да се задржат на минимум, тоа не може да биде причина за да се врати стоката.Ако имате било каков проблем на за ова, ве молиме да се консултирате со нас .
За големина на :
Ќе има неколку отстапување околу 1-2 см на големината, тоа е нормално, тоа се случило како што мерење грешка или се водат на кожа за на рака или еластичен webbing рака.
Повратни информации :
1.Ве молиме да оставите добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи. 2.Ако не сте ги задоволи со стоката, ве молиме не двоумете се да не контактирате на време, Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.П : Како можам да се плати за мојата купување ?
A : Ние прифати Alipay тука, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.П : Колку чини да брод на мојата адреса ?
О : за Повеќето земји и региони се бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, Ali Express Стандард Превозот или e Packet.
3. П : дали постои следење на број за мојата нарачка ?
A : Да, има и следење на број ,можете да ја проверите на пратката статус.
Обично откако ќе се плати за вашата нарачка, два работни дена ние ќе ви испратиме нарачка, поради работа транспорт поштата, најверојатно ќе биде во 5-6 дена следење на информации за дисплејот, на што е, не грижете се.
4.П : Ако не го примите објект многу долго време ,она што можам да направам ?
А : ве Молиме контактирајте со нас ако не го добие парцела многу долго време, ние
ќе песна за тебе, и ако потврди се загубени, ние ќе го препрати или рефундирање на дека.
5. П : Производ и фотографии се исти?
A : Да, на сите фотографии се реални. Ние изберете зеде овие фотографии.Боја разликата е неизбежна, бидејќи на светлината агол, екранот,фотографијата и така натаму, отпадоци боја разликата е нормално, ние се обидуваме да се задржат на минимум, тоа не може да биде причина за да се вратите стоки
6. П : Што големина е во право за мене?
A : Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата топ производ големина маса,избор на големина производи.

Всичко за продукта

Дължина На Колана:
80 см, 85см, 90 см, 95см, 100cm, 105см, 110см
Тип Елемент:
Колани
Пол:
Жени
Стил:
Модни модели
търговска марка:
КАВЕНПЕТЕР
Вид На Модела:
Точка
Материал На Каишката:
Коровья кожа, PU, изкуствена кожа, метал
Номер На Модела:
KMYF003
Отдел Име:
Възрастен
Ширина На Лентата:
2,5 см
Ширина На Ключалката:
2,5 см
Дължина На Ключалката:
3.0 см
Стил Колан:
Моден Аксесоар
Номер На Модела:
Колан за жени
Цвят:
Червен
Материал Ключалката:
метален цинк сплав
Най-Широка Площ:
8,0 cm
Тясна Област:
2.4 см
Материал На Каишка За Ръка:
Кожа + Запечатани Кожа+Pu