.

120 бр./лот Bling Crystal Crown Buttons For Tiara Headbands Princess Кристал Button украса за аксесоари за коса на едро

120 бр./лот Bling Crystal Crown Buttons For Tiara Headbands Princess Кристал Button украса за аксесоари за коса на едро

155.20
BGN 137.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка~~Прашања Деталите што треба да ги знаете :
* Бои? 6 STYELS вкупниот да се избере.
* Големина? како слика шоу.
* Боја на избор?Ве молиме да се стави на вашата боја на избор во полето за белешки на продавачот на исходот.Или ние брод се меша бои за вас.
* Голема цел попуст?Да,јас не, Цел повеќе $180,Слободни DHL/ФЕДЕКС .
-
-
~~Плаќање?
* Ние обично accpet плаќање преку Paypal,ве Молиме бидете сигурни дека ми даде точно превозот адреса.
~~Превозот?
* Јас обично користам Кина пост за мали цел,Таа треба 12-40 дена.
* Јас обично го користат само epacket за мали цел да се САД,Тоа е слободно за НАС.
* Цел над $180,Слободни DHL/ФЕДЕКС,Таа треба за 3-10 дена . Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене за ова.
~~Повратни информации?
* Ние го сакаме повратни информации,јас во голема мера ќе го цениме вашите повратни информации,добри и дури и не се толку добри,ве Молам да ми помогне да се разбере, ако вашиот, не се добри среќни,Па јас може да го направи тоа подобро за вашата следниот пат.
~~Дали имате било какви тековната coupns на располагање?Да,јас не.
* Бесплатен превозот во светот од Кина,Но некои земји.
* Додадете мојата продавница до вашите омилени продавници,може да се добие време 1 купон за 10% попуст,Порака мене да добиете купонот откако сте го направиле тоа.
* I с имате професионална слика која го покажува нашиот производ е добро.Јас може да понуди забава за вашето следно купување,Порака мене, за повеќе информации.
* Ако си за купување во голем дел,јас не нудиме попуст.
* Ако треба да имате некоја цел од страна на одреден датум,Раш наредби?Ве молиме купување на изразат испорака,Изразат испорака е загарантирана од страна на курирската служба DHL.
~~што е вашата моментална обработка на време?
* Сите набавка ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплата.
* Јас ќе брод ставки на вашиот адреса,ве Молиме бидете сигурни дека тоа е точно.
~~Дополнителни политики
* Ние не може да гарантира "вистинска боја",Ние се обидуваме и да се направи evry напор за да се опише објекти да се направи вашето купување одлука полесен еден,Бои на набљудувачите не секогаш се покажуваат иста или боја многу recived,Еден од нашите предмети,ве Молиме контактирајте со нас пред купување,Ова е прашање за боја варијации.
* Ние внимателно ја испита сите елементи пред превозот и пакет нив внимателно,Па тие да пристигнат безбедно до вашиот дом,Реконструкцијата се прифатени на предмети кои беа испратени во грешка,Контактирајте со нас веднаш штом ќе го добиете вашиот пакет за да ги врати.
* Tt е нашата надеж дека кога ќе го добиете вашиот објект сте задоволни со вашиот купување,Сепак на оние ретки прилики дека некој објект што сте го купиле,Мора да се врати ние не прифаќаме враќа под следниве водич линии,мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од добивањето на вашата точка да се направи реконструкција барање,Точка мора да биде во неговата оригинална состојба.
~~Можете да coontact нас од страна на оставајќи ни порака на или e-mail на нас,Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме.
Поврзани Функција 1 : Кристал Копчиња DIY Занает Цвет Центри Брошеви Кристално
Поврзани Карактеристика 2 : кристал центри headband материјали рамен копчето за враќање назад Торта Коса Поврзани со Функција за 3 : Кристал Копчето Brooch Разубавувањето Бисер Кристал Свадба Букет Поврзани со Карактеристика 4 : Кристал Копчето за промет на Големо со Сребрена Игла Мешани Кристал Свадба Букет Поврзани со Функцијата 5 : Големи Избрани Кристал Разубавувањето Кристал Копчето Свадба Поврзани Функција 6 : Flatback Метал Rhinestones Јасно копчиња Акрилик Копчето трговија на Големо Поврзани Функција 7 : Посебни Копчето трговија на Големо Кристал Копчиња Јасно Кристал Копчиња Поврзани Функција 8 : трговија на големо најголемиот дел копчиња многу - злато, сребро кристал метал бисер глеѓ Поврзани Функција 9 : метал месо тело копчиња масовно многу Цвет Центри DIY Булчински трговија на Големо DIY Поврзани со Функцијата 10 : FLATBACK Метал Кристал Копчиња Кристално Јасна Embellishments.

Всичко за продукта

Размер:
item as picture show
Тип Елемент:
Шапки
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
Тип:
Превръзка на главата
Отдел Име:
Деца
търговска марка:
Сексемара
Номер На Модела:
j33
Материал:
короната от планински кристал
Съпътстваща функция 1:
Планински кристал-бутони САМ плавателни съдове за цветя центрове брошки Crystal
Свързана функция 2:
планински кристал центрове лента за глава осигурява плоска задната бутона торта косата
Сродна тема 3:
Планински Кристал Бутон Брошка Украса Перли Crystal Булчински Букет
Сродна тема 4:
Планински Кристал Бутон На Едро Сребърен Жени Разход На Crystal Булчински Букет
Съпътстваща функция 5:
Голям Разнообразни Планински Кристал Украшение От Кристал Бутон За Сватба
Сродна функция 6:
Плоски метални кристали прозрачни бутони акрилни копчета на едро
Сродна тема 7:
Специален Бутон За Търговия На Едро Бутони С Кристали Прозрачни Бутони С Кристали
Сродна тема 8:
търговия на едро на едро копчета лот - злато, сребро, планински кристал, метал, перли емайл
Съпътстваща функция 9:
метални копчета джолан в насипно състояние, много цветя центрове САМ Bridal Wholesale направи си САМ
Съпътстваща функция 10:
Плоски метални копчета с кристали кристално чисти украса