.

#AD0044 12 бр. / лот 4 см добри гумени Венците продажба на жените аксесоари за коса флуоресценцията / черен / бонбони цвят на дъвка кърпа резиночки

AD0044 12 бр. / лот 4 см добри гумени Венците продажба на жените аксесоари за коса флуоресценцията / черен / бонбони цвят на дъвка кърпа резиночки

BGN 1.63

Сума
Налично за поръчка

Топло Совети : ·
Ние сме original фабрика директни продажбата продавница со професионално насочување и висок квалитет OEM/ODM .
И тоа е раководен од страна на нашите високи продажбата на директорот Г-ѓа Џојс НН директно.
Ние би сакале да соработуваме со вас преку воздух товар/море товарен трговија на големо бизнис.
Она што може да го направи никогаш не само продажба!!!
1 . Бесплатен превозот е нормално mail пост со време на испорака : 20-45 дена,но понекогаш може да се малку подолго, бидејќи на царинење.
2.Ако сакате да брод од страна на Fed Ex /DHL global express, ве молиме оставете порака за нас, тогаш ние ќе се пресмета/додади најдобра цена и промена на цена за вас.
3. Одржување на ажурирање на најновите headwear модни производи за вашето уживање.
Добредојдени се да се соберат нашата продавница :


Многу симпатична крпа на коса и вратоврска, долга коса девојки се од суштинско значење. Удобен зафат, не е лесно да се лизга надвор, флексибилност е многу добра, без разлика дали тоа е права коса, кадрава коса, без оглед на тоа колку коса може да се користи О ~ за да се осигура вашата убава . Оваа коса, вратоврската може да биде најмногу класичен стил, sizzling продажбата на целата мрежа , супер-симпатична ! бои и модел се десетици видови , тешко да конкретни класифицирање,па боја на стоки испратени случајно О~ Ако умот, не место цел, ви благодариме~
Пакување : 12pcs/многу со пп торба
Димензии : 4cm
Тип : Жени/Деца на Косата со ластичиња
Answer : ___________________________ Note :
Боите на секој тип се испраќаат од страна на случаен избор!
#AD0044 12pcs/многу 4cm Добра Гума Непцата Продажба Жените Коса Додатоци Флуоресценција/Црна/Бонбони Боја Еластична Бендови Крпа Rezinochki
XUANJI гума за џвакање/rezinochki Што е Главната Спецификација на еластични влакна бендови/rezinochki ? Број на модел на AD0044 Потекло : Гуангжу, Кина Тип : Еластична губење на гумени бендот Материјал : Високо еластична гума за џвакање Боја Шема : случајни бои Шема : солидна боја elasitc коса бенд OEM/ODM : Достапни за Апликација : Девојки,женска,женските Што е Пакет на еластични влакна гума бендови/rezinochki ? Големина : бендови : 4cm Н W 1g Што е превозот начин & време на испорака ? Олово Време : во Рок од 5 работни дена за време на Испорака 20-60days. Превозот : цел помалку $10,Oridinary mail ,повеќе од $10, донесе побрзо регистрирани mai l
Боја флуоресценција rezinochki4cm
Бонбони боја rezinochki-4cm
Микс боја rezinochki4cm
Црна боја rezinochki4cm
Топло совети на боја и големина разлика :
Поради камерата уреди, монитори, и други фактори, не е светла боја разлика меѓу реалниот и фотографии, љубезно ве молиме да се разбере.
И ве молам оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца.
Што е предноста на оваа гума за џвакање гуми за џвакање/rezinochki ?
1.Високо еластична.
2.Крпа материјал, не боли коса.
3.100% рачно изработени , супер добар квалитет.
4. Косата Прстен, рака за рака , 2in1
5.Симпатична дизајн (Зајакот уво и точки) .
Повеќе rezinochki/коса додатоци,ве молиме кликнете на следниве фотографии :
Децата косата додатоци, ве молиме кликнете на следниве фотографии :

За превозот :
1.Ова е ниска цена промотивен производ, така што се користат обични начинот на достава и тоа не следење на информации.Но ако цел стигнат до $10,ние ќе ја испрати преку препорачана пошта.
2.Сите наши нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа.
3.Времето за испорака е околу 20-60days. Некои земји ќе биде одложен бидејќи на локалните строги царински. Ако не сте примиле пакетот и заштита период е пристап завршена,ве молиме да контактирате со услуга за да се прошири заштита дена да се заштити вашите пари.
4.За декларираната вредност, ние ќе напишете пониски за да се избегне данок.

Всичко за продукта

Размер:
4cm
Тип Елемент:
Шапки
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Материал:
Ацетат, Полиестер
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
AD0044
Тип:
ластични ленти за коса
Материал:
кърпа
Цвят :
карамел-цвят, черен,флуоресценцията, смесен цвят
ОЕМ/OEM:
ДА
Стил:
Эластики
Приложимо:
деца,деца, бебета, жени
Сезон:
пролет, лято, есен, зима
Характеристика:
Еластичен, удобен, мек
Размер:
4.5cm
N, W:
1g
Елементите На Мода:
кърпа каучук
Качество:
бутиков