.

400 бр./лот 2.36 печени изгаряне сатен изход изкуствени цветя изкуствена дрехи, ръчно изработени аксесоари за коса мода САМ на Едро

400 бр./лот 2.36 печени изгаряне сатен изход изкуствени цветя изкуствена дрехи, ръчно изработени аксесоари за коса мода САМ на Едро

262.24
BGN 205.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


-
~~Прашања Деталите што треба да ги знаете :
* Бои?32 бои вкупниот да се избере.
* Големина? Со дијаметар од 6cm
* Боја на избор?Ве молиме да се стави на вашата боја на избор во полето за белешки на продавачот на исходот.Или ние брод се меша бои за вас.
* Голема цел попуст?Да,јас не, Цел повеќе $180,Слободни DHL/ФЕДЕКС .
-
-
~~Плаќање?
* Ние обично accpet плаќање преку Paypal,ве Молиме бидете сигурни дека ми даде точно превозот адреса.
~~Превозот?
* Јас обично користам Кина пост за мали цел,Таа треба 12-40 дена.
* Јас обично го користат само epacket за мали цел да се САД,Тоа е слободно за НАС.
* Цел над $180,Слободни DHL/ФЕДЕКС,Таа треба за 3-10 дена . Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене за ова.
~~Повратни информации?
* Ние го сакаме повратни информации,јас во голема мера ќе го цениме вашите повратни информации,добри и дури и не се толку добри,ве Молам да ми помогне да се разбере, ако вашиот, не се добри среќни,Па јас може да го направи тоа подобро за вашата следниот пат.
~~Дали имате било какви тековната coupns на располагање?Да,јас не.
* Бесплатен превозот во светот од Кина,Но некои земји.
* Додадете мојата продавница до вашите омилени продавници,може да се добие време 1 купон за 10% попуст,Порака мене да добиете купонот откако сте го направиле тоа.
* I с имате професионална слика која го покажува нашиот производ е добро.Јас може да понуди забава за вашето следно купување,Порака мене, за повеќе информации.
* Ако си за купување во голем дел,јас не нудиме попуст.
* Ако треба да имате некоја цел од страна на одреден датум,Раш наредби?Ве молиме купување на изразат испорака,Изразат испорака е загарантирана од страна на курирската служба DHL.
~~што е вашата моментална обработка на време?
* Сите набавка ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплата.
* Јас ќе брод ставки на вашиот адреса,ве Молиме бидете сигурни дека тоа е точно.
~~Дополнителни политики
* Ние не може да гарантира "вистинска боја",Ние се обидуваме и да се направи evry напор за да се опише објекти да се направи вашето купување одлука полесен еден,Бои на набљудувачите не секогаш се покажуваат иста или боја многу recived,Еден од нашите предмети,ве Молиме контактирајте со нас пред купување,Ова е прашање за боја варијации.
* Ние внимателно ја испита сите елементи пред превозот и пакет нив внимателно,Па тие да пристигнат безбедно до вашиот дом,Реконструкцијата се прифатени на предмети кои беа испратени во грешка,Контактирајте со нас веднаш штом ќе го добиете вашиот пакет за да ги врати.
* Tt е нашата надеж дека кога ќе го добиете вашиот објект сте задоволни со вашиот купување,Сепак на оние ретки прилики дека некој објект што сте го купиле,Мора да се врати ние не прифаќаме враќа под следниве водич линии,мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од добивањето на вашата точка да се направи реконструкција барање,Точка мора да биде во неговата оригинална состојба.
~~Можете да coontact нас од страна на оставајќи ни порака на или e-mail на нас,Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме.
Поврзани Функција 1 : вештачки ткаенина цвеќиња за бебе headbands девојки
Поврзани Карактеристика 2 : chiffon цвеќиња за девојка коса додатоци за headbands Поврзани со Функција за 3 : DIY headbands цвеќиња материјали зима цвеќиња трговија на големо Поврзани со Карактеристика 4 : трговија на големо мини букет цвеќе Валани Цвеќиња материјали Поврзани со Функцијата 5 : свадба цвеќиња за бебе девојка headbands за клипови Поврзани со Функција 6 : материјал цвеќиња разубавувањето за бебе девојка headbands Поврзани Функција 7 : занает цвеќиња глави за деца коса додатоци Поврзани Функција 8 : свила цвеќиња за коса додатоци од дворот за коса клип Поврзани Функција 9 : стара шик ткаенина цвеќиња најголемиот дел цвет издувам за деца коса додатоци Поврзани со Функцијата 10 : големи цветови DIY цвеќиња материјали за.

Всичко за продукта

Размер:
without clips, with clips
Тип Елемент:
Шапки
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
Материал:
Дърво, Полиестер
Тип:
Превръзка на главата
Номер На Модела:
Е15
Отдел Име:
Деца
търговска марка:
Сексемара
Съпътстваща функция 1:
изкуствена тъкан цветя за коса детска превръзка на главата
Свързана функция 2:
шифоновые цветя за момичетата аксесоари за коса-аксесоари за коса
Сродна тема 3:
Направи си САМ превръзки цветя, доставка на зимни цветя на едро за коса Лука
Сродна тема 4:
Търговия на едро с мини букет цветя ролкови доставката на цветя за оголовья
Съпътстваща функция 5:
сватбени цветя за момичета колела за заколок за коса
Сродна функция 6:
материал на цветя за декорация за момиче превръзка на главата
Сродна тема 7:
craft flowers heads for kids аксесоари за коса за жени
Сродна тема 8:
копринени цветя и аксесоари за коса в двора за фиби за коса
Съпътстваща функция 9:
изтъркан шик кърпа на цветя, Насипни цвете бутер за детски аксесоари за коса
Съпътстваща функция 10:
големи цветя САМ flowers supplies for woman сватбени цветя