.

Пастырские Цветя Венец Момичета Превръзки Новородено Аксесоари За Коса Деца Ластични Ленти За Коса Детски Шапки, Детски Шапки

Пастырские Цветя Венец Момичета Превръзки Новородено Аксесоари За Коса Деца Ластични Ленти За Коса Детски Шапки, Детски Шапки

2.56
BGN 2.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка

Опис Пастирски Цвеќиња Венец Девојки Headbands Новородено Бебе Коса Додатоци за Деца Еластична венчиња Деца Headwear Бебе Headdress Карактеристики : 100% сосема нов & одличен квалитет. Погоден за децата од 0-10 години. Prefect за дневно/фото употреба и лесно да се земе се исклучи или да го носат. Уникатен дизајн, го прават вашите деца повеќе атрактивни. Одличен подарок за вашите деца. Големина на(Приближно) : Погоден за деца чии глава турнеја е меѓу 36cm и 50cm. Пакет се Вклучени : 1 x Headband Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Производ Фотографии

Всичко за продукта

Стил:
Модни модели
Номер На Модела:
FD-N61
Материал:
Ликра
Вид На Модела:
Цвете
Тип:
Превръзка на главата
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
Тип Елемент:
Шапки
Опаковка:
opp
алис1:
момичета превръзки