.

Цвете децата Короната hairbands момиче цветна лента за глава сватбена прическа розата е цветето на шапки и аксесоари за коса

Цвете децата Короната hairbands момиче цветна лента за глава сватбена прическа розата е цветето на шапки и аксесоари за коса

13.41
BGN 8.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


Бебе Цвет Круна Headband Новороденче Фото Проп девојка Флорални Headband свадба headpiece зголеми цвет headwear коса додатоци
Овие се најдобрите материјал за бебето и девојки.
деца големина за 15inch
Attension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.
боја : покаже како слика.
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Шапки
Стил:
Модни модели
търговска марка:
Магически
Материал:
Акрил, Памук
Вид На Модела:
Цвете
Тип:
Превръзка на главата
Отдел Име:
Деца
Номер На Модела:
HH-0109
Пол:
Момичета
Име:
цвете короната лента за глава
Name1:
Бебета, малки момичета се усещат флорални превръзка на главата
Цвят:
Розов
цвет1:
Бял
цвет2:
Черен
цвет3:
Крем
Цвет4:
Червен
Материал:
Памук