.

Детски Възли Шапки Baby Boys Girls Hat Шапка Peaked Cap Brim Зимни Шапки Bebes Fotografia Bebek Russian Well T

Детски Възли Шапки Baby Boys Girls Hat Шапка Peaked Cap Brim Зимни Шапки Bebes Fotografia Bebek Russian Well T

9.68
BGN 7.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка

Топла Деца Плетени Капи Бебе Момчиња Девојчиња Шапка Beanie Достигнаа Капа Гребенот Зимски Капи
Featur es : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Волнени Одговара За 0 до 24 месечно бебе 1 x Шапка Нема tice :
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена, ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. Сите произведува имаме во акции. Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.

Всичко за продукта

търговска марка:
ВАЛИНК
Материал:
Polyester
Пол:
Унисекс
Възраст На Детето:
0-3 месеца, 4-6 месеца,7-9 месеца, 10-12 месеца, 13-18 месеца, от 19 до 24 месеца
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
всичко за детски дрехи и аксесоари
Тип На Каишка За Ръка:
регулируема
Отдел Име:
Дете
Отдел Име:
Дете
Характеристика:
bebe menino
feature1:
bebek giyim
feature2:
дрехи за малките момчета
Feature3:
roupa infantil
Feature4:
conjunto infantil menina
feature5:
детска шапчица
DFDFF:
детски шапки
DFDGFG:
облекло за новородени момичета
ГДФГДФ:
за новородени