.

Мода жените момиче лък дантелени ръкавици без пръсти топли зимни ръкавици плътен цвят мода дантела зимата е топъл на допир екран ръкавици за жени

Мода жените момиче лък дантелени ръкавици без пръсти топли зимни ръкавици плътен цвят мода дантела зимата е топъл на допир екран ръкавици за жени

5.52
BGN 5.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


Опис 100% Сосема Нов
Стил : Ракавици&Белезници
Боја : Црвена,Црна,Кафе,Сива,Розова
Материјал : Памук&Полиестер
Големина На : Слободен Големина
Количина : 1 Пар
Внимание : Не Мин. Нарачка овде . Може да се купи 1pcs или да се меша предмети . Скенирање на овој закон, купување на стан, се повеќе попусти ! Ви посакувам уживаат во шопинг! : )
Превозот
Стандардната превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 2-3 недели во пренесува. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин кој ќе трае околу 1 недели во пренесува, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати.
ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела
"http : //ntrack.sellerstool.com/"
Начин На Плаќање
Прифаќаме само кредитна картичка,Банкарски Трансфер ,Western Union и Зачувам
Купувачот Гаранција
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине било неутрален/негативна повратна информација или отворање на спорот за нас , ние веруваме дека нашата искрена услуга ќе помогне да се реши овој проблем commendably.
Политика На Враќање
Сите предмети ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. ве молиме вратете го објектот во рок од 14 дена по добивањето на тоа, ако не сте задоволни со вашето купување. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.
Ви благодарам многу за вашата потрага по и поддршка.O(∩_∩) O

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Ръкавици И Ръкавици Без Пръсти
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
LNRRABC
Материал:
Памук, Полиестер
Дължина Ръкавици:
Китката
Номер На Модела:
Ръкавици