.

Нови Детски Ръкавици Момиче Момчета Руно Меки Пълни С Ръкавици Пръсти Топли Зимни Ръкавици Аксесоари

Нови Детски Ръкавици Момиче Момчета Руно Меки Пълни С Ръкавици Пръсти Топли Зимни Ръкавици Аксесоари

BGN 1.92

Сума
Налично за поръчка

Нови Деца Ракавици Девојка Момчиња Руно Мека Целосна Ракавици Прст Топло Зима Додатоци
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Прекрасна мали ракавици, многу популарна со деца се како Во есен и зима да може ефективно да ја играат улогата на топло убав подарок за дете Спецификации : Материја : корални руно Големина : 10*12cm/3.94"*4.72"(Погоден за 1-3 години бебе) Боја : Црна+Бела, Розова, Виолетова, Топла Розова+Бела, Црвено Вино+Бела, Светло Сина+Бела, Портокалова Количина : 1 пар
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Всичко за продукта

търговска марка:
До klv
Материал:
ватка корал
Отдел Име:
Деца
Пол:
Унисекс
Стил:
Модни модели
Дължина Ръкавици:
Китката
Вид На Модела:
Мозайка
Номер На Модела:
2С5306
Тип Елемент:
Ръкавици И Ръкавици Без Пръсти