.

Детска лента за коса-аксесоари за коса-малки момичета, шифон цвете лента за коса с перли, планински кристал новородено лента за глава 1 компл. HB054

Детска лента за коса-аксесоари за коса-малки момичета, шифон цвете лента за коса с перли, планински кристал новородено лента за глава 1 компл. HB054

3.17
BGN 2.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


Деца венчиња за Коса Додатоци Бебе Девојки Деца Chiffon Цвет Hairband со Кристал Бисер Новороденче Headband 1set HB054
Точка Име : Бебе девојки цвет hairband поставите Главен Материјал : еластична бенд, Chiffon цвет Боја : Крем бенд и Кафеава бенд сет Сет : 3 еез hairband по поставите Тежина : 21g/set Цвет големина, црвена : 4cm, зелена : 7*4cm, крем цвет : 6cm
Ние прифаќаме Запад Унија, Пари Booker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер.
Ние ги испратите по EMS, epacket, Кина пост воздух mail.
1.EMS треба околу 5-12 дена.
2.epacket треба за 7-15 дена.
3. Кина пост воздух mail :
Ако не сте satified, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни повратни информации,
ние ќе услугата ќе додека не сте задоволни.
Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга во иднина.
1. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се одржи голема цел. Исто така, ќе добијат попуст од express компанија, ако вашата цел quanitty е голем. 2. Ако сакате да се измеша нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Шапки
Материал:
Ликра, Памук
Вид На Модела:
Цвете
Стил:
Иновация
Тип:
Лента за коса
Номер На Модела:
HB054
Отдел Име:
Деца
търговска марка:
Naturalwell
Пол:
Момичета
Цвят:
Крем набор от ленти, кафяв набор от ленти
Тегло:
20g/set
Комплект:
3 броя в комплект