.

2017 Нов Пънк Жени Искрящ Участък Пайети Широк Колан Waistbelt Аксесоар

2017 Нов Пънк Жени Искрящ Участък Пайети Широк Колан Waistbelt Аксесоар

2.38
BGN 2.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка

-1.49 /торба -2.52 /торба
Спецификации :
Сјајна sequins корселе, модерен и панк.
Погодна за вечер партија, покажуваат, клуб, секојдневно носење, итн.
Ви даде панк и кул изглед со овој широк појас.
Тип : Појас
Пол : Жените
Материјал : Sequins, Од Легиран
Стил : Панк
Прилики : Секојдневниот Живот, Партија, Шоу, итн
Карактеристики : Сјајна Sequins, Широк Појас, Еластичен Појас, Кул
Големина : 50cm x 7.5 cm/19.69" x 2.95" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Појас

Всичко за продукта

Материал:
Акрил
търговска марка:
SANWOOD
Тип Елемент:
Каммербундс
Номер На Модела:
8103566
Стил:
Модни модели
Размер:
One Size
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Жени