.

20 стил, луксозни жени талия Фокс каишка закопчалката отпред участък метални листа пояс еластичен участък колан Колани Cummerbund Ceinture

20 стил, луксозни жени талия Фокс каишка закопчалката отпред участък метални листа пояс еластичен участък колан Колани Cummerbund Ceinture

10.24
BGN 9.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Decription 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал Златна, сребрена bling метал покажува мода и стилски Подобрување на чувство на вашиот облекуваат Добро се исти за вашата облека, особено фустан ,лабава batwing блуза или голем грб Тоа е многу диви, со палто кое исто така е одредена нерешено Тоа е преплавен фустан модни елементи, неопходна одличен подарок за себе или на вашиот пријател Популарни елементи : остава Прицврстување начин : мазна тока Појас вкупна должина : 80см(Еластичен, Прилагодлив) Пролет пропусен опсег 0.9 cm Лист висина : 9cm Носат се движи помеѓу 75-110cm (разгледа за 2cm грешка)
Цената е евтин ,но квалитет и услуга е добро. Ние и ветуваме да ја испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,побрзо delievery,редоследот може да се следи !
Други продавница : Кина пост обичните мали пакети или Продавачот за Испорака Метод,без логистика следење на информации,лесно да се изгуби!!
Ако се чувствувате тоа повеќе кога ќе се примени тоа ,може да се прилагоди како на слика покажува.
Што е разлика од кожа материјал ? Кликнете на зборот за да дознаете повеќе !
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my парцела? Можете да ја посетите на следење на информации во . Ако не,можете исто така да контактирате со нас за да пратите тоа за вас. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Всичко за продукта

Дължина На Колана:
един размер
Тип Елемент:
Колани
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Номер На Модела:
жена еластичен колан
Вид На Модела:
Цвете
Ширина На Ключалката:
1 см
Ширина На Лентата:
0,9 см
Дължина На Ключалката:
9 см
Материал На Каишката:
Метални
търговска марка:
CETIRI
Цвят:
ЗЛАТО, СРЕБРО
Стил 1:
дамски колан веригата Crystal
Стил 2:
женски колан 2017
Стил 3:
дамски колан дизайнерите на марката луксозни
Стил 4:
дамски колан златни