.

Стилен вязаный папийонка официално тъмно-синьо с бели райета пеперуда мъжки вратовръзки-пеперуди вязаный мъжка вратовръзка за парти

Стилен вязаный папийонка официално тъмно-синьо с бели райета пеперуда мъжки вратовръзки-пеперуди вязаный мъжка вратовръзка за парти

BGN 9.41

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте!!
Можете да се меша со различни стил врски во нашата продавница. Ве молиме, известете го објектот Нема. или да го додадете во кошничката откако ќе го изберете!
За трговија на големо и било какви прашања ве молиме контактирајте го нашиот трговци од трговија со датотеки, или пратете e-mail.Thx!
Детали и слики како што следува : Име : Плетени Bowtie Состојба : Сосема нов, рачно изработени Материјал : Полиестер Голема опашка ширина : 6 см Должина : Околу 11 cm
Напомена :
1) Поради светлина од светлината и камера причина, можеби има мала боја разлика, се надевам, ќе може да се разбере.
2) Бесплатен превозот е од Кина Пост регистрирани воздух mail. Во нормална состојба, бидејќи тоа е економската превозот, тоа се очекува да пристигне од 25-55 дена. Ако ви треба побрзо испорака, ве молиме изберете Превозот од "EMS,DHL, или други Изразат Испорака" кога местото цел . Thx!
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
Превозот
а) Нормално, ние ќе брод во рок од 2 работни дена откако доби расчисти исплата.
б) Бесплатен превозот е од Кина Пост регистрирани воздухопловната, следење Бр. ќе бидат обезбедени.
в) Во нормална состојба, бидејќи тоа е економската превозот, тоа се очекува да пристигне од 25-55 дена. Понекогаш, исто така може да го одложи неколку дена кога се судрите со лошите временски услови или шпедиција зафатен сезона, што е навистина надвор од нашата контрола. Се надевам дека може да го добиете вашето разбирање. Ако ви треба побрзо испорака, ве молиме изберете Превозот од "EMS,DHL, или други Изразат Испорака" кога местото цел . Ви благодариме!
г) ве Молиме бидете сигурни дека сте завршиле вашата адреса, пост код,контактирајте со лицето,бројот на вашиот телефон и други детални информации, кои можеби ќе треба за примање стока.
д) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Политика на враќање
Сите производи се двојно проверени и спакувани и пред пратката, но ако не сте задоволни со стоката, враќање е acceptedwithin 7 дена откако ќе ја прими стоката.Може да се врати за брза размена или можеме да наплата на плаќање за вас. Ве молиме имајте предвид дека враќање мора да биде во рок од 7 дена по купувањето, нема враќање или размена ќе бидат прифатени afer 7 дена по датумот на купувањето. И ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на целосна исплата до вас. Обвиненијата се врати треба да бидат одговорни за корисникот.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша #1 приоритет. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние се commited да ја добиете вашата 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со одлична услуга и задоволството на клиентите гаранција. Така, ве молиме да не остави никакви негативни или отворен спор пред да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 Часа по приемот на вашата е-пошта и да им помогне со решавање на било какви проблеми или прашања може да имате. Вашиот почетокот на потврда по приемот на предмети и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети од нас.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Връзки
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Тип Вратовръзка:
папийонка
Пол:
Мъже
Вид На Модела:
Шарени
Размер:
One Size
Материал:
Микрофибър, Вълна
Номер На Модела:
Както е показано на фигура
Материал:
1200 Бода Полиестер
Голяма Ширина На Края:
6 см
Дължина:
11 cm
Състояние:
Чисто нова, ръчно изработени
Пол:
Мъже
Занаят:
плат жакард
Рум-OEM:
Разположение
Смесват Се Стилове На Едро:
Разположение
is_customized:
Yes
Име:
Тъкани Граваты