.

10 бр./лот 3.2 търговия на Едро Рипсено Лента панделки за коса, щипки за коса, За жени Baby Boutique HairBow/Hairclips аксесоари за коса за момиченца

10 бр./лот 3.2 търговия на Едро Рипсено Лента панделки за коса, щипки за коса, За жени Baby Boutique HairBow/Hairclips аксесоари за коса за момиченца

5.12
BGN 5.00 -2 %

Сума
Налично за поръчка~~Прашања Деталите што треба да ги знаете :
* Бои?30 бои вкупниот да се избере.
* Големина? 8cm Должина
* Боја на избор?Ве молиме да се стави на вашата боја на избор во полето за белешки на продавачот на исходот.Или ние брод се меша бои за вас.
* Голема цел попуст?Да,јас не, Цел повеќе $180,Слободни DHL/ФЕДЕКС .
-
-
~~Плаќање?
* Ние обично accpet плаќање преку Paypal,ве Молиме бидете сигурни дека ми даде точно превозот адреса.
~~Превозот?
* Јас обично користам Кина пост за мали цел,Таа треба 12-40 дена.
* Јас обично го користат само epacket за мали цел да се САД,Тоа е слободно за НАС.
* Цел над $180,Слободни DHL/ФЕДЕКС,Таа треба за 3-10 дена . Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене за ова.
~~Повратни информации?
* Ние го сакаме повратни информации,јас во голема мера ќе го цениме вашите повратни информации,добри и дури и не се толку добри,ве Молам да ми помогне да се разбере, ако вашиот, не се добри среќни,Па јас може да го направи тоа подобро за вашата следниот пат.
~~Дали имате било какви тековната coupns на располагање?Да,јас не.
* Бесплатен превозот во светот од Кина,Но некои земји.
* Додадете мојата продавница до вашите омилени продавници,може да се добие време 1 купон за 10% попуст,Порака мене да добиете купонот откако сте го направиле тоа.
* I с имате професионална слика која го покажува нашиот производ е добро.Јас може да понуди забава за вашето следно купување,Порака мене, за повеќе информации.
* Ако си за купување во голем дел,јас не нудиме попуст.
* Ако треба да имате некоја цел од страна на одреден датум,Раш наредби?Ве молиме купување на изразат испорака,Изразат испорака е загарантирана од страна на курирската служба DHL.
~~што е вашата моментална обработка на време?
* Сите набавка ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплата.
* Јас ќе брод ставки на вашиот адреса,ве Молиме бидете сигурни дека тоа е точно.
~~Дополнителни политики
* Ние не може да гарантира "вистинска боја",Ние се обидуваме и да се направи evry напор за да се опише објекти да се направи вашето купување одлука полесен еден,Бои на набљудувачите не секогаш се покажуваат иста или боја многу recived,Еден од нашите предмети,ве Молиме контактирајте со нас пред купување,Ова е прашање за боја варијации.
* Ние внимателно ја испита сите елементи пред превозот и пакет нив внимателно,Па тие да пристигнат безбедно до вашиот дом,Реконструкцијата се прифатени на предмети кои беа испратени во грешка,Контактирајте со нас веднаш штом ќе го добиете вашиот пакет за да ги врати.
* Tt е нашата надеж дека кога ќе го добиете вашиот објект сте задоволни со вашиот купување,Сепак на оние ретки прилики дека некој објект што сте го купиле,Мора да се врати ние не прифаќаме враќа под следниве водич линии,мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од добивањето на вашата точка да се направи реконструкција барање,Точка мора да биде во неговата оригинална состојба.
~~Можете да coontact нас од страна на оставајќи ни порака на или e-mail на нас,Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме. -

Всичко за продукта

Размер:
with clip, without clip
Тип Елемент:
Шапки
Пол:
Жени
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
G21
Тип:
Превръзка на главата
Отдел Име:
Деца
търговска марка:
Сексемара
Материал:
Polyester
Материал:
PVC
Съпътстваща функция 1:
изкуствена тъкан цветя за коса детска превръзка на главата
Свързана функция 2:
шифоновые цветя за момичетата аксесоари за коса-аксесоари за коса
Сродна тема 3:
Направи си САМ превръзки цветя, доставка на зимни цветя на едро за коса Лука
Сродна тема 4:
Търговия на едро с мини букет цветя ролкови доставката на цветя за оголовья
Съпътстваща функция 5:
сватбени цветя за момичета колела за заколок за коса
Сродна функция 6:
материал на цветя за декорация за момиче превръзка на главата
Сродна тема 7:
craft flowers heads for kids аксесоари за коса за жени
Сродна тема 8:
копринени цветя и аксесоари за коса в двора за фиби за коса
Съпътстваща функция 9:
изтъркан шик кърпа на цветя, Насипни цвете бутер за детски аксесоари за коса
Съпътстваща функция 10:
големи цветя САМ flowers supplies for woman сватбени цветя